Modernizacja boiska w Szydłowie
GMINA SZYDŁOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00489296
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00489296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-06 22:04
- Lokalizacja
- Jaraczewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e511e506-2fa1-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7642461769
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489296 z dnia 2024-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska w Szydłowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SZYDŁOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791247
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 2
1.5.2.) Miejscowość: Jaraczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-930
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 67 211 55 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@szydlowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szydlowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szydlowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska w Szydłowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e511e506-2fa1-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00056544/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja boiska w Szydłowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378114
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.33.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 464671,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia boiska na dz. nr 23/2, 24/4 i 24/6 w Szydłowie wraz z dostawą i montażem elektronicznej stadionowej tablicy wyników;Przedmiotem zamówienia jest budowa linii kablowych nN-0,4kV wraz z posadowieniem latarni oświetleniowych w celu oświetlenia terenów zieleni (boisko główne i treningowe) na działkach nr 23/2, 24/4 oraz 24/6 w miejscowości Szydłowo w następującym zakresie:
- słupy oświetleniowe z oprawami oświetlenia zewnętrznego typu LED,
- linie kablowe nN 0,4/0,23kV zasilające latarnie oświetleniowe, kable sterownicze,
- uziemienie,
- szafka sterowania i zasilania oświetleniem,
- rozdzielnica systemu sterowania oświetleniem (wewnątrz budynku szatni), o złącze kablowe.
Przedmiotem zamówienia jest również dostawa i montaż elektronicznej stadionowej tablicy wyników z panelem tekstowym o następujących parametrach:
- wymiary ok. 200x100x7cm
- wielkość wyświetlaczy ok.33cm
- format czasu: MM:SS
- tablica sterowana za pomocą pilota
- obudowa z profili aluminiowych malowanych proszkowo
- kolor wyświetlaczy: czerwony
- panel tekstowo – graficzny o polu świecenia nie mniejszym niż 192x16cm
- funkcja zegara czasu rzeczywistego
- możliwość naklejenia logo klubu, herbu itp.
- czytelność – min. 100 do 130 m
- funkcje sportowe: wyświetlanie czasu gry w trybie START-STOP, programowanie dowolnego czasu gry (narastająco lub malejąco) w zakresie 1 do 99 min z możliwością wyboru zatrzymania zegara lub kontynuowania odliczania po upłynięciu zaprogramowanego czasu gry. Wyświetlanie wyniku do 9, 19 lub 99. Czas gry – minuty (do 99) i sekundy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
37482000-0 - Sportowe tablice informacyjne
4.5.5.) Wartość części: 270784,73 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa dwóch piłkochwytów na dz. nr 24/6 w Szydłowie;Przedmiotem zamówienia budowa dwóch piłkochwytów o następujących wymiarach:
- Piłokochwyt nr 1 – dł. - 59,80mb, wys. - 6,0m
- Piłkochwyt nr 2 – dł. - 32,80mb, wys. - 6,0m
4.5.3.) Główny kod CPV: 37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
4.5.5.) Wartość części: 52187,02 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie nawierzchni trawiastej oraz instalacji nawadniania boiska treningowego na dz. nr 24/4 i 24/6 w Szydłowie;Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni trawiastej oraz instalacji nawadniania boiska treningowego zlokalizowanego na dz. nr 24/4 i 24/6 w Szydłowie. Projektowana powierzchnia boiska - ok. 2500,0 m2
Teren przeznaczony pod boisko jest terenem płaskim. Porasta go trawa naturalna. Jest to nawierzchnia nie spełniająca wymogów trawiastego boiska piłkarskiego. Zakres prac obejmuje wykonanie następujących czynności:
- wymiana gruntu – wykopanie i usunięcie istniejącej warstwy gruntu o gr. ok. 20cm, przygotowanie podłoża (warstwa piasku lub żwiru), wyrównanie terenu,
- przygotowanie pod siew trawy sportowej – przygotowanie podłoża (wyrównanie zagęszczenie, rozplantowanie obszaru pod trawę, siew trawy sportowej)
- montaż siatki na krety,
- system automatycznego nawadniania – wykonanie projektu i montaż systemu nawadniania, instalacja automatycznych zraszaczy.
Podstawowe elementy instalacji nawodnienia:
1. Sterownik wewnętrzny 230V, 24-sekcyjny, aplikacja Wifi, (24 sekcji do dalszej rozbudowy)
2. Czujnik opadu deszczu 1 szt
3. Elektrozawór 1" do sterowników sieciowych, podłączenie wlot i wylot 1" F (GW), -16 szt
4. Zraszacz rotacyjny 13 szt
5. Pokrywa do zamocowania żywej trawy do zraszaczy 8 szt
6. Rura irygacyjna 40mm – ok. 800 m
7. Studzienka zaworowa 5 szt
8. Przewód elektryczny 10-żyłowy podziemny, 0,5 mm – ok. 300m
9. Łączniki, kolana, złącza redukcyjne, kształtki - 1 kpl.
10. Taśma teflonowa Unitape – 1 kpl.
11. Zawór kulowy plastikowy szary, Automat - 6 szt
12. Filtr dyskowy na zasileniu nawadniania – 1 szt.
Przyłącze wody (PE40) znajduje się w pobliżu boiska (ciśnienie wody 5 bar).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232121-6 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów nawadniających
4.5.5.) Wartość części: 105000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa kontenera socjalnego na potrzeby drużyny piłkarskiej;Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z rozładunkiem nowego kontenera biurowo – socjalnego o następujących parametrach:
- wymiary: dł. ok. 6,0m, szer. ok. 3,0m, wys. ok. 2,82m;
- konstrukcja stalowa, malowana farbą poliuretanową (do wyboru z palety RAL);
- ściany: pokrycie zewnątrz z blachy trapezowej (do wyboru z palety RAL, odcienie szarości, biel lub grafit); izolacja z wełny mineralnej 100mm + folia paraizolacyjna, pokrycie wewnątrz: płyta laminowa biała 12mm;
- dach: kąt spadku 1%, pokrycia: blacha trapezowa t14 alucynk, izolacja: wełna mineralna 100 mm + folia paraizolacyjna, pokrycie wewnętrzne: płyta laminowana biała 12 mm;
- podłoga: płyta OSB – 22 mm, wykładzina PCV- 2mm, izolacja – wełna mineralna 100 mm + folia paraizolacyjna;
- stolarka: drzwi zewnętrzne stalowe 90cm x 200cm RAL 9010 – 1 szt., okno PCV rozwierno-uchylne 113,5cm x 86,5cm RAL 9010 – 2 szt.;
- Instalacja elektryczna: lampa LED – 2 szt., gniazdko podwójne – 1 szt., gniazdko pojedyncze natynkowe – 1 szt. (pod grzejnik), włącznik pojedynczy- 1 szt., gniazdo siłowe 32A – 2 szt. (przyłącze), rozłącznik główny – 1szt., zabezpieczenie różnicowo-prądowe 1 szt., zabezpieczenia nadmiaro-prądowe – 2 szt.;
- grzejnik elektryczny;
- ubikacja;
- umywalka wyposażona w baterię i podgrzewacz wody;
- ścianki działowe + drzwi wewnętrzne;
4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
4.5.5.) Wartość części: 28500 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Aeracja płyty głównej boiska na dz. nr 23/2 w Szydłowie.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych na murawie boiska głównego w miejscowości Szydłowo na działce 23/2 i 24/4 o pow. 7000 m2
w następującym zakresie:
- wertykulacja 7000 m2
- aeracja wgłębna 7000m2
- piaskowanie 50 ton (zakup piasku po stronie wykonawcy)
- włókowanie 7000m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 8200 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338250 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 314500 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Handlowy ELPROMONT S.C. M.Reszelski, M. Sikora
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640075306
7.3.3) Ulica: Bydgoska 33/3
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.5) Kod pocztowy: 64-920
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 314500 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu w zakresie części 2 zamówienia nie wpłynęła żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129150 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 129150 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129150 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Sebastian Augustyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642095187
7.3.3) Ulica: ul. Pilska 13
7.3.4) Miejscowość: Szydłowo
7.3.5) Kod pocztowy: 64-930
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129150 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 70725 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 73431 PLN
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13530 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13530 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13530 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa Sebastian Augustyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642095187
7.3.3) Ulica: ul. Pilska 13
7.3.4) Miejscowość: Szydłowo
7.3.5) Kod pocztowy: 64-930
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13530 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |