Modernizacja dwóch przepompowni ścieków na terenie Gminy Wądroże Wielkie

Gmina Wądroże Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00585040
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00585040/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-09 10:15
Lokalizacja
Wądroże Wielkie, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e4e2977-84b8-46fd-89ed-0067e01cfc98
Identyfikator
6951400825
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie przepompowni

Wykonawcy

1 przyznane

ZIEMOWIT MAZUREKWilkowice, PL · lot 0
170 970 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00585040 z dnia 2025-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dwóch przepompowni ścieków na terenie Gminy Wądroże Wielkie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wądroże Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wądroże Wielkie

1.5.2.) Miejscowość: Wądroże Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-430

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@wadrozewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadrozewielkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wadrozewielkie.ezamawiajacy.pl/pn/wadrozewielkie/demand/241547/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja dwóch przepompowni ścieków na terenie Gminy Wądroże Wielkie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e4e2977-84b8-46fd-89ed-0067e01cfc98

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00585040

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485703

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.RK.I.7021.1.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 149800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3. Krótki opis przedmiotu zamówienia: modernizacja przepompowni ścieków na terenie gminy Wądroże Wielkie (2 szt.): przepompownia ścieków PS-Mierczyce 62 na dz. nr 330/3 obręb Mierczyce oraz przepompownia ścieków PS-Mierczyce 137 na dz. nr 330/3 obręb Mierczyce. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi demontaż istniejących pomp ściekowych, rur, armatury, prowadnic rurowych, kraty koszowej oraz montaż nowego wyposażenia.
Adres inwestycji: gmina Wądroże Wielkie, powiat jaworski, województwo dolnośląskie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45232152-2 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 170970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170970,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 170970,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SYSTEMY POMPOWE Ziemowit Mazurek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 697-209-43-97

7.3.3) Ulica: ul. Szkolna 46

7.3.4) Miejscowość: Wilkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 64-115

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 170970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane