Dostawa pilarek spalinowych w celu uzupełnienia zasobów niezbędnych do realizacji zadań OLiOC - zamówienie w dwóch częściach
KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00585173
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00585173/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-09 10:39
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-beb44021-0f96-4bfd-a07e-8be02e12207e
- Identyfikator
- 273072960
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
PiłyPiły ręczneCzęści pił łańcuchowych
Wykonawcy
2 przyznane
ADRIANA MARKIEWICZ-DROZDOWSKAPilica, PL · lot 0
87 822 PLNADRIANA MARKIEWICZ-DROZDOWSKAPilica, PL · lot 1
119 925 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00585173 z dnia 2025-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pilarek spalinowych w celu uzupełnienia zasobów niezbędnych do realizacji zadań OLiOC - zamówienie w dwóch częściach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: KOMENDA MIEJSKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 273072960
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojewódzka 11
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-026
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48323583710
1.5.8.) Numer faksu: +48323583708
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@strazpozarna.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kmpsp-katowice/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12147981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Administracja rządowa terenowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa pilarek spalinowych w celu uzupełnienia zasobów niezbędnych do realizacji zadań OLiOC - zamówienie w dwóch częściach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-beb44021-0f96-4bfd-a07e-8be02e12207e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00585173
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MT.2370.16.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa pilarek spalinowych, łańcuchowych, przeznaczonych do cięcia drewnaPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 22 szt. pilarek spalinowych, łańcuchowych, przeznaczonych do cięcia drewna.
Zakres części A obejmuje pięć modeli pilarek do drewna (model 1 - 3 szt., model 2 - 3 szt., model 3 - 8 szt., model 4 - 4 szt., model 5 - 4 szt.) o odrębnych specyfikacjach technicznych, określonych w warunkach szczegółowych Opisu Przedmiotu Zamówienia (załącznik nr 2a do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 43812000-8 - Piły
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44511500-0 - Piły ręczne
42675100-9 - Części pił łańcuchowych
4.5.5.) Wartość części: 86811,38 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 2 - Dostawa pilarek spalinowych, łańcuchowych, przeznaczonych do działań prowadzonych przez służby ratownicze.Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 szt. pilarek spalinowych, łańcuchowych, ratowniczych, przeznaczonych do działań prowadzonych przez służby ratownicze.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43812000-8 - Piły
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44511500-0 - Piły ręczne
42675100-9 - Części pił łańcuchowych
4.5.5.) Wartość części: 97548,78 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87822,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95059,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87822,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU DIAMANTE Adriana Markiewicz-Drozdowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6491805838
7.3.3) Ulica: Plac Mickiewicza 38A
7.3.4) Miejscowość: Pilica
7.3.5) Kod pocztowy: 42-436
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87822,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-19Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119925,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121829,96 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119925,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU DIAMANTE Adriana Markiewicz-Drozdowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6491805838
7.3.3) Ulica: Plac Mickiewicza 38A
7.3.4) Miejscowość: Pilica
7.3.5) Kod pocztowy: 42-436
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119925,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-19| 2025-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |