Dostawa dwóch łodzi ratowniczo-transportowych typu open (aluminiowych) wraz z silnikami zaburtowymi, pełnym wyposażeniem ratowniczym i przyczepami podłodziowymi dla ZUW w Szczecinie

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00585235
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00585235/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-09 10:47
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d6dae49d-b736-41d5-8f3a-9fa9c442550e
Identyfikator
8511021591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ŁodzieŁodzie ratunkoweŁodzie specjalistyczne

Wykonawcy

1 przyznane

BREMA BOATS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnik, PL · lot 0
329 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00585235 z dnia 2025-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dwóch łodzi ratowniczo-transportowych typu open (aluminiowych) wraz z silnikami zaburtowymi, pełnym wyposażeniem ratowniczym i przyczepami podłodziowymi dla ZUW w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZUW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-502

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 430 34 39, 91430 3450

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bl@szczecin.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecin.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuw.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa dwóch łodzi ratowniczo-transportowych typu open (aluminiowych) wraz z silnikami zaburtowymi, pełnym wyposażeniem ratowniczym i przyczepami podłodziowymi dla ZUW w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d6dae49d-b736-41d5-8f3a-9fa9c442550e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00585235

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00094725/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa 2 szt. łodzi typu open dla ZUW w Szczecinie na potrzeby Wojewódzkiego Magazynu w Lubieszynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551636

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: L-1.272.18.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych łodzi ratowniczo-transportowych typu open (aluminiowych) wraz z silnikami zaburtowymi, pełnym wyposażeniem ratowniczym i przyczepami podłodziowymi dla Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) dostawę dwóch łodzi ratowniczo-transportowych aluminiowych typu open, określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia - Specyfikacji Technicznej (Załącznik nr 1 do SWZ),
2) wyposażenie łodzi w niezbędny osprzęt i wyposażenie ratownicze,
3) dostawę dwóch przyczep podłodziowych z homologacją,
4) montaż i uruchomienie silników przyczepnych,
5) oznakowanie łodzi zgodnie z wytycznymi Zamawiającego,
6) przeszkolenie co najmniej dwóch pracowników w zakresie obsługi i eksploatacji,
7) przekazanie kompletnej dokumentacji (instrukcje, deklaracje zgodności CE, karty gwarancyjne, protokoły odbiorcze).
8) zapewnienie obsługi serwisowej w okresie gwarancji na warunkach określonych we wzorze umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi specyfikacja techniczna, który zawiera wymagane przez Zamawiającego minimalne parametry techniczne oraz projektowane postanowienia umowy, które stanowią załączniki nr 1 i 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34520000-8 - Łodzie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34521400-9 - Łodzie ratunkowe

34521000-5 - Łodzie specjalistyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 329000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Brema Boats sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368070308

7.3.3) Ulica: Aleja Lotników Polskich 1

7.3.4) Miejscowość: Świdnik

7.3.5) Kod pocztowy: 21-040

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

2025-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy