Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz doposażenie przedszkoli na terenie Gminy Lwówek w ramach projektu „Rozwój przedszkolaków z sześciu przedszkoli w Gminie Lwówek” II części

GMINA LWÓWEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00585660
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00585660/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-09 11:46
Lokalizacja
Lwówek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4082d337-54e3-4298-a52d-84e8addd834e
Identyfikator
7881916747
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rampy wejścioweRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabawRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

2 przyznane

"KJK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPniewy, PL · lot 0
52 345 PLN
WALDEMAR NOWAKZębowo, 64-310 Lwówek, PL · lot 1
174 505,02 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00585660 z dnia 2025-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz doposażenie przedszkoli na terenie Gminy Lwówek w ramach projektu „Rozwój przedszkolaków z sześciu przedszkoli w Gminie Lwówek” II części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LWÓWEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258879

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 2

1.5.2.) Miejscowość: Lwówek

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-310

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 44 14 024

1.5.8.) Numer faksu: +48 61 44 14 024 - poprosić o włączenie

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@lwowek.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.lwowek.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lwowek

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz doposażenie przedszkoli na terenie Gminy Lwówek w ramach projektu „Rozwój przedszkolaków z sześciu przedszkoli w Gminie Lwówek” II części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4082d337-54e3-4298-a52d-84e8addd834e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00585660

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036579/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Roboty budowlane - wykonanie podjazdu oraz montaż urządzeń na placach zabaw w ramach projektu pt.: Rozwój przedszkolaków z sześciu przedszkoli w Gminie Lwówek.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

W33Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00522960

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RG.271.07.00.2025.ZJ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 191860,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje zadanie określone przez Zamawiającego w załączonej do SWZ dokumentacji – STWIORB, polegające na wykonaniu robot budowlanych.

Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych realizowana będzie w Przedszkolu w Lwówku 64-310 Lwówek, Chmielinko, działka 309/2.

Zgodnie z dołączonymi projektami architektoniczno-budowlanymi, projektami i planami zagospodarowania terenu, planami sytuacyjnymi, STWIORB (załączniki nr 13-17 odpowiednio do części; część I – załącznik nr 13, część II – załączniki od 14-17).

Zamawiający informuje, że w odpowiedzi na prośbę Wykonawcy wyznacza nowy wymagany termin realizacji zamówienia do 60 dni od dnia podpisania umowy na realizację zamówienia w części I jak i w części II. Pozostawiając uwagę o możliwości wydłużenia okresu wykonania przedmiotowego zamówienia w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34953000-2 - Rampy wejściowe

4.5.5.) Wartość części: 60913,08 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot niniejszego zamówienia obejmuje zadanie określone przez Zamawiającego w załączonej do SWZ dokumentacji, polegające na wykonaniu dostaw, tj.:
A - Doposażenie Przedszkola w Lwówku
Zadanie realizowane będzie w Przedszkolu w Lwówku 64-310 Lwówek, Lwówek, działka 972/1,972/2.
W ramach inwestycji planowana jest dostawa i montaż:
- zestawu zabawowego,
- auta,
- dwóch huśtawek wagowych 'konik" czteroosobowych,
- zestawu integracyjnego,
- domku.

B - Doposażenie Przedszkola w Pakosławiu
Zadanie realizowane będzie w Przedszkolu w Pakosławiu 64-310 Lwówek, Pakosław, działka 434.
W ramach inwestycji planowana jest dostawa i montaż:
- zestawu zabawowego,
- zestawu sprawnościowego.

C - Doposażenie Przedszkola w Posadowie
Zadanie realizowane będzie w Przedszkolu w Lwówku 64-310 Lwówek, Posadowo, działka 90/2.
W ramach inwestycji planowana jest dostawa i montaż:
- bujaka kogut,
- zestawu zabawowego ze zjeżdżalnią,
- huśtawki podwójnej,
- piaskownicy,
- zjeżdżalni,
- dwóch huśtawek wagowych,
- bujaka podwójnego.

D - Doposażenie Przedszkola „Krystynka” w ZSPiP w Chmielinku
Zadanie realizowane będzie w Przedszkolu w Lwówku 64-310 Lwówek, Chmielinko, działka 309/2.
W ramach inwestycji planowana jest dostawa i montaż:
- karuzeli tarczowej z siedziskiem,
- zestawu integracyjnego,
- bezpiecznej nawierzchni SBR 50x50cm - 60 m2.

Zgodnie z dołączonymi projektami architektoniczno-budowlanymi, projektami i planami zagospodarowania terenu, planami sytuacyjnymi, STWIORB (załączniki nr 13-17 odpowiednio do części; część I – załącznik nr 13, część II – załączniki od 14-17).

Zamawiający informuje, że w odpowiedzi na prośbę Wykonawcy wyznacza nowy wymagany termin realizacji zamówienia do 60 dni od dnia podpisania umowy na realizację zamówienia w części I jak i w części II. Pozostawiając uwagę o możliwości wydłużenia okresu wykonania przedmiotowego zamówienia w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.5.) Wartość części: 175075,74 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52345,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59760,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52345,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KJK Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872105328

7.3.3) Ulica: Okrężna 11a

7.3.4) Miejscowość: Pniewy

7.3.5) Kod pocztowy: 62-045

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52345,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 174505,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174505,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 174505,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Stolarski Waldemara Nowak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7881442137

7.3.3) Ulica: Zębowo, ul. Lipowa 22

7.3.4) Miejscowość: Lwówek

7.3.5) Kod pocztowy: 64-310

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 174505,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2025-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy