„Zakup i dostawa sprzętu komunalnego na potrzeby Gminy Komańcza” - przetarg II
Gmina Komańcza
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00585792
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00585792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-09 12:04
- Lokalizacja
- Komańcza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e270975d-20dd-4f00-9110-b1c426154e6c
- Identyfikator
- 6871785088
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00585792 z dnia 2025-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa sprzętu komunalnego na potrzeby Gminy Komańcza” - przetarg II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Komańcza
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440755
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Komańcza 166
1.5.2.) Miejscowość: Komańcza
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-543
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 46 77 035
1.5.8.) Numer faksu: 13 46 77 500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@komancza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.komancza.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e270975d-20dd-4f00-9110-b1c426154e6c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zakup i dostawa sprzętu komunalnego na potrzeby Gminy Komańcza” - przetarg II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e270975d-20dd-4f00-9110-b1c426154e6c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00585792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044889/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 „Zakup i dostawa sprzętu komunalnego na potrzeby Gminy Komańcza”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00561394
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKiOŚ.271.18.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I : Dostawa nowoczesnej Minikoparki wraz z wyposażeniem.Zakres zamówienia obejmuje dostawę nowoczesnej minikoparki wraz z wyposażeniem – 1 kpl.
Minimalny okres gwarancji na dostarczony sprzęt z wyposażeniem w ramach realizowanego zamówienia wynosi 24 miesiące (2 lata).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo – ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43261000-0 - Koparki mechaniczne
4.5.5.) Wartość części: 88560,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr II : Dostawa Kontenera typu Laweta.Zakres zamówienia części nr 2 obejmuje dostawę kontenera typu Laweta – 1 szt.
Minimalny okres gwarancji na dostarczony kontener w ramach realizowanego zamówienia wynosi 24 miesiące (2 lata).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo – ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 29089,50 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III : Dostawa kontenera KP7 z dachem uchylnym.Zakres zamówienia części nr 3 obejmuje dostawę kontenera KP7 z dachem uchylnym – 1 szt.
Minimalny okres gwarancji na dostarczony kontener w ramach realizowanego zamówienia wynosi 24 miesiące (2 lata).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo – ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku nr 5 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 15744,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art.255 pkt 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w terminie składania ofert tj. do dnia 05.12.2025r godz. 8:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art.255 pkt 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w terminie składania ofert tj. do dnia 05.12.2025r godz. 8:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art.255 pkt 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w terminie składania ofert tj. do dnia 05.12.2025r godz. 8:00 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2025-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |