Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Klatka - Krajanka
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00489399
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00489399/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 07:42
- Lokalizacja
- Wieruszów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2e84e52-8d62-4194-ad85-5cea5e8af369
- Identyfikator
- 9970000028
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489399 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Klatka - Krajanka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W WIERUSZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730973217
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ludwika Waryńskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Wieruszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 627836062
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pzdwieruszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdwieruszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f2e84e52-8d62-4194-ad85-5cea5e8af3691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogi powiatowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Klatka - Krajanka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2e84e52-8d62-4194-ad85-5cea5e8af369
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489399
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00043698/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Klatka - Krajanka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00445052
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2311.5.2024.KW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1126874,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Remont drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Kratka - Krajanka. Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Łódzkiego.
5.1.1 Podstawowy zakres inwestycji
Podstawowy zakres inwestycji polegającej na remoncie drogi powiatowej nr 4507E na odcinku Krajanka - Klatka obejmuje:
- dostawę i montaż tablicy informacyjnej. Wykonawca ma obowiązek oznakowania realizowanego z udziałem środków budżetu województwa zadania tablicą informacyjną o wymiarach co najmniej 80 x 120 cm zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ,
- wykonanie obustronnego remontu krawędzi drogi powiatowej o szerokości 0,5m,
- wykonanie obustronnego pobocza o nawierzchni z kruszywa łamanego szerokości 0,75m
- oczyszczenie istniejącej nawierzchni drogi powiatowej szerokości 6,0m
- wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego śr. gr. 4cm na całym opracowywanym odcinku,
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego gr. 4cm,
- demontaż/montaż znaków pionowych,
- wycinkę istniejących drzew i krzaków w pasie drogowym,
Poza wyżej opisanymi zmianami, inwestycja nie powoduje żadnych innych zmian w zabudowie działek, na których będzie realizowana, ani w zabudowie działek sąsiednich.
5.1.2 Zestawienie paramentów drogi powiatowej nr 4507E przeznaczonej do remontu
- długość opracowania - 1300,00m
- kategoria drogi - droga powiatowa
- klasa drogi - droga zbiorcza Z
- kategoria ruchu - KR 3
- obciążenie - 115kN/oś
- nośność podłoża - G1
- głębokość przemarzania - Hz = 0,80m p.p.t.
- prędkość projektowa - Vp= 50 km/h
- przekrój poprzeczny - jednojezdniowy o jednym pasie ruchu
- szerokość drogi - 6,00m
- szerokość obustronnego pobocza o nawierzchni z kruszywa łamanego - 0,75m
- pochylenie skarp - 1:1; 1:1,5
- spadek poprzeczny:
droga - 2,0%
pobocze o nawierzchni bitumicznej - 2,0%
Pobocze o nawierzchni z kruszywa łamanego - 8,0%
5.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) wzór tablicy informacyjnej – zał. nr 10 do SWZ,
2) załączniki (zgłoszenie robót budowlanych) – zał. nr 11 do SWZ,
3) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – zał. nr 12 do SWZ,
4) przedmiar robót (pomocniczo z uwagi na wynagrodzenie ryczałtowe) – zał. nr 13 do SWZ,
5) projekt techniczny (część opisowa i część graficzna) – zał. nr 14 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112500-0 - Usuwanie gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233129-9 - Roboty budowlane w zakresie skrzyżowań dróg
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1242824,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1512407,31 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1242824,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE LARIX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240865033
7.3.3) Ulica: ul. Klonowa 11
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1242824,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-05 do 2024-10-11| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |