Dostawa mobilnego magazynu energii do zasilania schronu w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

MIASTO JELENIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00586147
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00586147/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-09 12:50
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4064c02d-ee90-4b60-9e54-29aa7dd9c397
Identyfikator
6110003899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Akumulatory litowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00586147 z dnia 2025-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mobilnego magazynu energii do zasilania schronu
w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 75 75 46 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mobilnego magazynu energii do zasilania schronu
w ramach realizacji Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4064c02d-ee90-4b60-9e54-29aa7dd9c397

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00586147

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040822/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.16 Dostawa mobilnego magazynu energii do zasilania schronu w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00530642

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.81.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 159655,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednej (1) szt. fabrycznie nowego, mobilnego magazynu energii do zasilania schronu.
Dostawa ma być zrealizowana na terenie (do pomieszczenia) magazynu przeciwpowodziowego Urzędu Miasta Jelenia Góra zlokalizowanego przy ul. Karola Miarki 58, 58-500 Jelenia Góra.
Ilekroć w dokumentach zamówienia i ogłoszeniu jest mowa o urządzeniu należy przez to rozumieć mobilny magazyn energii wraz z wyposażeniem objęty przedmiotem zamówienia.
Zamówienie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej.

W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest:
1) dostarczyć urządzenie o parametrach technicznych (cechach, właściwościach) zgodnych z pkt II Tomu III SWZ do magazynu, o którym mowa powyżej do miejsca (pomieszczenia) wskazanego przez przedstawiciela Zamawiającego;
2) przekazać przedstawicielowi Zamawiającego instrukcje użytkownika, świadectwa/certyfikaty (jeżeli wymagane) i karty gwarancyjne w języku polskim.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia „Opis przedmiotu zamówienia”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31434000-7 - Akumulatory litowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wobec faktu, iż niniejszym postępowaniu została złożona tylko jedna oferta, która została odrzucona, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2) u.p.z.p.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

2025-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy