Dostawa fabrycznie nowego wozu asenizacyjnego na potrzeby WTWK-Partynice
WROCŁAWSKI TOR WYŚCIGÓW KONNYCH - PARTYNICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00586148
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00586148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-09 12:50
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-baae49ca-c34a-4053-a5ed-a82ee200a61a
- Identyfikator
- 8992745901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00586148 z dnia 2025-12-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa fabrycznie nowego wozu asenizacyjnego na potrzeby WTWK-Partynice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WROCŁAWSKI TOR WYŚCIGÓW KONNYCH - PARTYNICE
1.3.) Oddział zamawiającego: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022204984
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięska 2
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-033
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 713334519
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ewa.lugowska@torpartynice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.torpartynice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-baae49ca-c34a-4053-a5ed-a82ee200a61a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Sport, Rekreacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa fabrycznie nowego wozu asenizacyjnego na potrzeby WTWK-Partynice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-baae49ca-c34a-4053-a5ed-a82ee200a61a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00586148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00047197/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.5 Dostawa fabrycznie nowego wozu asenizacyjnego dla Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00538948
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/PN/07/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 154500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa fabrycznie nowego wozu asenizacyjnego dla potrzeb Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych - Partynice.1) Pojemność zbiornika: 12000 litrów,2) Szerokość wozu maksymalna: 2,6 m ,3) Wysokość maksymalna: 3,25 m
4) Przystosowanie do montażu aplikatora lub dozownika;5) Zbiornik: stalowy cynkowany ogniowo,6) Kompresor.
1) termin dostawy: do 21 dni od daty zawarcia umowy;
2) miejsce dostawy: Wrocław, ul. Zwycięska 2;
3) wymagana dokumentacja: instrukcja obsługi, karta gwarancyjna;
4) sposób zapłaty: 50% w formie zaliczki w terminie do 3 dni po zawarciu umowy, 50% w ciągu 7 dni od dnia realizacji dostawy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144500-3 - Pojazdy do transportu odpadów i ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144000-8 - Pojazdy silnikowe specjalnego zastosowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190035,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190035,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190035,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toral Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6961893321
7.3.3) Ulica: Poznańska 65
7.3.4) Miejscowość: Gostyń
7.3.5) Kod pocztowy: 63-800
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190035,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 21 dni
| 2025-12-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |