Wymiana windy towarowej w kuchni SP ZOZ w Brzesku
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00489418
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00489418/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-09 07:57
- Lokalizacja
- Brzesko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8b151f20-9262-469a-b088-5c21ebe79d2c
- Identyfikator
- 8691663456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489418 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana windy towarowej w kuchni SP ZOZ w Brzesku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 68
1.5.2.) Miejscowość: Brzesko
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-800
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-brzesko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spzoz-brzesko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8b151f20-9262-469a-b088-5c21ebe79d2c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana windy towarowej w kuchni SP ZOZ w Brzesku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8b151f20-9262-469a-b088-5c21ebe79d2c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489418
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00041927/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.26 Wymiana Windy towarowej w kochni SP ZOZ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455963
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-271-37/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 92800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn. „Wymiana windy towarowej w kuchni SP ZOZ w Brzesku” dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku, 32-800 Brzesko, ul. Kościuszki 68.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 i wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę 1 windy towarowej do przewozu produktów spożywczych zainstalowanych w budynku „D” (w kuchni szpitalnej). Obecne windy towarowe wymagają wymiany ze względu na częste awarie spowodowane długotrwałym okresem użytkowania i zużyciem technicznym. Windy są użytkowane nieprzerwanie od 1982 r.
Obecnie zamontowane dźwigi towarowe zamontowane są w wewnętrznym szybie budynku w pobliżu klatki schodowej. Obsługują 2 kondygnacje od poziomu „-1” do poziomu „-2”. Windy posiadają drzwi przystankowe otwierane dwustronnie. Wymianie podlega winda D7 – Prawa.
Wewnętrzne wymiary poszczególnych szybów:
- winda D6 - 1550x1250 mm,
- winda D7 - 1550x1250 mm.
Maszynownia wind D6 i D7 znajduje się w szybie nad windami. Szczegółowe dane techniczne istniejących wind zawiera „Tabela z danymi technicznymi wind kuchennych”. – Załącznik nr 1 do nin. SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest wymiana 1 windy towarowej do przewozu żywności z demontażem dźwigu istniejącego oraz z całkowitą wymianą wszystkich urządzeń maszynowni w tym: napędów, wciągarek, zawieszeń linowych, przeciwwag, prowadnic, automatyki, wyświetlaczy i wszystkich pozostałych urządzeń niezbędnych do prawidłowej eksploatacji wind wraz pracami modernizacyjnymi w obrębie szybów (usytułowanych obok siebie); w takim zakresie by spełniały one wymagania stawiane przez Zamawiającego zawarte w niniejszym opracowaniu. Zakres koniecznych do wykonania przy wymianie dźwigu robót budowlanych i instalacyjnych wynikać będzie z obowiązujących przepisów prawa oraz przyjętego przez Wykonawcę sposobu wymiany dźwigu, gwarantującego osiągniecie celu zamówienia;
Na poziomie „ -1” windy przelotowe (dwustronnie otwierane), na poziomie „-2” windy otwierane jednostronnie.
Wykonawca winien dostosować windę oraz obszar wokół do standardów dostępności budynków dla osób z niepełnosprawnościami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 126690,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238620,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 126690,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WINDY WIPRO Sp. zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382308124
7.3.3) Ulica: Kokotów 942
7.3.4) Miejscowość: Węgrzce Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 32-002
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 126690,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |