Usługi gwarancyjne (przedłużenie gwarancji) na urządzenia sieciowe firmy Cisco; dostawa licencji na oprogramowanie wykorzystywane w urządzeniach sieciowych firmy Cisco;

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00586672
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00586672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-09 14:02
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0f5814bf-bd76-4fcd-bce6-d9090666b4c9
Identyfikator
8971546349
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rozszerzanie umów serwisowych

Wykonawcy

1 przyznane

BOAT.SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
248 883,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00586672 z dnia 2025-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi gwarancyjne (przedłużenie gwarancji) na urządzenia sieciowe firmy Cisco; dostawa licencji na oprogramowanie wykorzystywane w urządzeniach sieciowych firmy Cisco;

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275748

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II nr 2

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-043

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amkl.edu.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amuz.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/amuz_wroc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi gwarancyjne (przedłużenie gwarancji) na urządzenia sieciowe firmy Cisco; dostawa licencji na oprogramowanie wykorzystywane w urządzeniach sieciowych firmy Cisco;

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f5814bf-bd76-4fcd-bce6-d9090666b4c9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00586672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00112632/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Przedłużenie gwarancji i wsparcia technicznego urządzeń sieciowych firmy Cisco

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00545406

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DIZP.262.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199985,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest:
1) świadczenia usług gwarancyjnych (przedłużenie gwarancji) na urządzenia sieciowe Zamawiającego firmy Cisco;
2) dostawy licencji na oprogramowanie wykorzystywane w urządzeniach sieciowych Zamawiającego firmy Cisco;
3) dostawy licencji na oprogramowanie do monitorowania infrastruktury sieciowej wraz z jego wdrożeniem;
4) świadczenia usług dodatkowego wsparcia technicznego.
Szczegółowy wykaz urządzeń objętych przedłużeniem gwarancji i licencji a także wymagania, terminy i warunki realizacji świadczeń, w tym zakresy i okresy obowiązywania gwarancji i licencji, wymagania techniczne i funkcjonalne dla oprogramowania do monitorowania infrastruktury sieciowej, zasady i warunki jego wdrożenia oraz zakres, zasady i warunki świadczenia usług dodatkowego wsparcia technicznego, określa załącznik nr 6 do SWZ – (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz załącznik nr 7 do SWZ – (Wzór umowy), stanowiące integralną część niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 72591000-4 - Rozszerzanie umów serwisowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248883,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254892,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 248883,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Boat.Systems Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368332501

7.3.3) Ulica: ul. Słowiańska 1/9

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-101

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248883,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-21 do 2028-12-21
2025-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi