Usługa wynajmu autokarów i mikrobusów wraz z kierowcą dla SGGW na okres 24 miesięcy

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00587029
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00587029/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-09 14:59
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ebdfdec-4edc-44e1-934d-924f36799963
Identyfikator
5250007425
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

Wykonawcy

1 przyznane

LWNUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpacz Mała, PL · lot 0
657 558 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00587029 z dnia 2025-12-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa wynajmu autokarów i mikrobusów wraz z kierowcą dla SGGW na okres 24 miesięcy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001784

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Nowoursynowska 166

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-787

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@sggw.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sggw.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4ebdfdec-4edc-44e1-934d-924f36799963

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa wynajmu autokarów i mikrobusów wraz z kierowcą dla SGGW na okres 24 miesięcy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ebdfdec-4edc-44e1-934d-924f36799963

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00587029

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038973/34/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.32 Usługa wynajmu autokarów i mikrobusów wraz z kierowcą dla SGGW na okres 24 miesięcy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00455962

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZP.250.24.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 687740,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa wynajmu autokarów i mikrobusów wraz z kierowcą dla SGGW na okres 24 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący wynajmu i rodzaju pojazdów zamieszczony jest w załączniku nr 3 i w Tabeli wymagań pojazdów.
Przedmiot zamówienia będzie realizowany według bieżących potrzeb Zamawiającego na podstawie składanych zleceń wyjazdu, zawierających planowane dane wyjazdu tj. miejsce docelowe podróży, termin i miejsce wyjazdu, termin i miejsce powrotu oraz przewidywaną liczbę pasażerów.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia przedmiotu zamówienia w zakresie rzeczowym i ilościowym do 80% podstawowej wartości przedmiotu zamówienia.

Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp.
Zamawiający oświadcza, iż w przedmiotowym postępowaniu nie przewiduje dzielenia zamówienia na części . Zamawiający nie może udzielić niniejszego zamówienia w częściach, z których każda stanowiłaby odrębny przedmiot zamówienia, ponieważ w tej postaci zamówienie jest niepodzielne na części ze względów organizacyjnych i tworzy nierozerwalną całość. Brak podziału zamówienia spowoduje lepsza koordynację, przy jednoczesnym mniejszym zaangażowaniu zasobów ludzkich, wykonania zleceń wyjazdowych wynikających z umowy, monitorowania związanych z tym faktur, a tym samym kontroli, by suma wartości wykonanych zleceń nie przekroczyła maksymalnej wartości umowy. Zakres i wielkość zamówienia nie ogranicza dostępu do zamówienia Wykonawcom.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60172000-4 - Wynajem autobusów i autokarów wraz z kierowcą

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 657558,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 918324,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 657558,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LWNUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 528499367

7.3.3) Ulica: ul. Targowa 38B

7.3.4) Miejscowość: Opacz Mała

7.3.5) Kod pocztowy: 05-816

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 657558,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-12-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi