MZŻ.262.21.2025.T - Montaż wraz z dostawą samozamykaczy i gałek do furtek w żłobkach Miejskiego Zespołu Żłobków w Łodzi
Miejski Zespół Żłobków w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00587871
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00587871/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-12-10 08:19
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7c57816-bf2e-4724-939d-1186b2feb2e5
- Identyfikator
- 7251007279
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
Wykonawcy
1 przyznane
KABIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
29 468,34 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00587871 z dnia 2025-12-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MZŻ.262.21.2025.T - Montaż wraz z dostawą samozamykaczy i gałek do furtek
w żłobkach Miejskiego Zespołu Żłobków w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zespół Żłobków w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004351765
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zachodnia 55a
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-063
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@mzz.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mzz.lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d7c57816-bf2e-4724-939d-1186b2feb2e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MZŻ.262.21.2025.T - Montaż wraz z dostawą samozamykaczy i gałek do furtekw żłobkach Miejskiego Zespołu Żłobków w Łodzi
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7c57816-bf2e-4724-939d-1186b2feb2e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00587871
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042034/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Montaż wraz z dostawą samozamykaczy i gałek do furtek w żłobkach Miejskiego Zespołu Żłobków w Łodzi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie MZŻ.262.16.2025.T prowadzone uprzednio w trybie podstawowym z możliwością przeprowadzenia negocjacji na podstawie
art. 275 pkt 2 ustawy PZP, zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp – w postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: MZŻ.262.16.2025.T
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZŻ.262.21.2025.T
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Montaż wraz z dostawą samozamykaczy i gałek do furtek w żłobkach Miejskiego Zespołu Żłobków w Łodzi
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kabikon Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9820385682
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 225/243 lok. 121
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-231
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 29468,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-12| 2025-12-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |