WYKONANIE GWARANTOWANEGO ZASILANIA W WODĘ DLA URZĄDZEŃ P. POŻ KUJAWSKO-POMORSKIEGO CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY PRZY UL. MEYSNERA 9

KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00588011
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00588011/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-10 08:48
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8535725e-899a-4bd3-84c1-75a71739c22c
Identyfikator
5542236658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie infrastruktury okablowaniaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychMechaniczne instalacje inżynieryjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okienRoboty instalacyjne elektryczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00588011 z dnia 2025-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE GWARANTOWANEGO ZASILANIA W WODĘ DLA URZĄDZEŃ P. POŻ KUJAWSKO-POMORSKIEGO CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY PRZY UL. MEYSNERA 9

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092356930

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Seminaryjna 1

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-326

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@kpcp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpcp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kpcp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE GWARANTOWANEGO ZASILANIA W WODĘ DLA URZĄDZEŃ P. POŻ KUJAWSKO-POMORSKIEGO CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY PRZY UL. MEYSNERA 9

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8535725e-899a-4bd3-84c1-75a71739c22c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00588011

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00044558/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Gwarantowane zasilanie w wodę dla urządzeń p. pożarowych dla KPCP w Bydgoszczy, ul. Meysnera 9

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00479813

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 49 Z TP 25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 101520,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie gwarantowanego zasilania w wodę dla urządzeń p.poż przy obiekcie budowlanym Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy ul. Meysnera 9.

2. Zakres prac w ramach zadania
• Zmiany w rozdzielnicy RG,
• Przebudowa rozdzielnicy TG,
• Wymiana przeciwpożarowych wyłączników prądu,
• Wykonanie tras kablowych do hydroforni,
• Wykonanie tras kablowych do agregatu prądotwórczego,
• Wykonanie trasy kablowej do wyłącznika p. pożarowego w budynku głównym,
• Zasilanie centrali SSP zlokalizowanej w budynku głównym,
• W zakresie robót nie uwzględniono, a należy wykonać naprawę ścian uszkodzonych po montażu instalacji elektrycznych.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wraz z kodami CPV, zawarty jest w pkt 4 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45351000-2 - Mechaniczne instalacje inżynieryjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421140-7 - Instalowanie stolarki metalowej, z wyjątkiem drzwi i okien

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowania o udzielenie zamówienia p.n.: „Wykonanie gwarantowanego zasilania w wodę dla urządzeń p. poż Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii w Bydgoszczy przy ul. Meysnera 9” zostało unieważnione z uwagi na brak ważnych ofert – wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2025-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane