Licencja na moduł rekrutacji wojskowej , usługa serwisowa systemu dziekanatowego, rekrutacyjnego elektronicznego obiegu procesów studenckich, aplikacji mobilnej i sylabusów (PCG Academia Sp. z o.o.)

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00588345
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00588345/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-10 09:48
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64c694b6-6c61-40a9-8553-cb626a53b63c
Identyfikator
5860104693
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

"PCG ACADEMIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
463 464 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00588345 z dnia 2025-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Licencja na moduł rekrutacji wojskowej , usługa serwisowa systemu dziekanatowego, rekrutacyjnego elektronicznego obiegu procesów studenckich, aplikacji mobilnej i sylabusów (PCG Academia Sp. z o.o.)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190064136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Inżyniera Jana Śmidowicza, 69

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-127

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@amw.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.amw.gdynia.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Licencja na moduł rekrutacji wojskowej , usługa serwisowa systemu dziekanatowego, rekrutacyjnego elektronicznego obiegu procesów studenckich, aplikacji mobilnej i sylabusów (PCG Academia Sp. z o.o.)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64c694b6-6c61-40a9-8553-cb626a53b63c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00588345

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00088585/34/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.8 Usługa serwisowa na system dziekanatowy.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00536019

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

- Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1a,b ustawy

Uzasadnienie:
1. Zakupiony moduł rekrutacji działa na licencji firmy PCG Academia Sp. z o.o ograniczonej czasowo (12 miesięcy) i potrzebny jest jej zakup, aby mogła funkcjonować na podstawie Umowy Licencyjnej.
2. Akademia Marynarki Wojennej korzysta z oprogramowania firmy PCG Academia Sp. z o.o. od 2005 roku. Firma ma prawa autorskie do swojego oprogramowania i tylko ich Dział Serwisowy jest w stanie obsłużyć, naprawić i na bieżąco serwisować swoje oprogramowanie. Są jedynym wykonawcą świadczącym tą usługę.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AMW-KANC.SZP.2712.85.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 376800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Licencja na moduł rekrutacji wojskowej dostarczaną uczelni przez firmę PCG Aca-demia Sp. z o.o.
Usługa serwisowa systemu dziekanatowego, rekrutacyjnego, elektronicznego obiegu procesów studenckich, aplikacji mobilnej i sylabusów dostarczanych uczelni przez firmę PCG Academia Sp. z o.o.
Załącznik nr 2 do Zaproszenia

4.5.3.) Główny kod CPV: 48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PCG ACADEMIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170370170

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 463464,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-12-12 do 2026-12-12
2025-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi