Zakup i dostawa Ratowniczych Zestawów Narzędzi Hydraulicznych

Gmina Goleniów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00588431
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00588431/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-10 10:03
Lokalizacja
Goleniów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87d763ef-7fd8-411f-aa73-2adb5d1ddb51
Identyfikator
8560008981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt hydrauliczny

Wykonawcy

1 przyznane

"FIRE-MAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
290 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00588431 z dnia 2025-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa Ratowniczych Zestawów Narzędzi Hydraulicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goleniów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Lotników 1

1.5.2.) Miejscowość: Goleniów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914698200

1.5.8.) Numer faksu: 914698298

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@goleniow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.goleniow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa Ratowniczych Zestawów Narzędzi Hydraulicznych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87d763ef-7fd8-411f-aa73-2adb5d1ddb51

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00588431

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00531545

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.31.2025.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243900,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 Ratowniczych Zestawów Narzędzi Hydraulicznych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:

Zestaw hydrauliczny składa się z:

Nożyce hydrauliczne S 378 e3 - 1 szt.
- Ciśnienie robocze - 70 MPa
- Klasyfikacja wg PN-EN 13204 – BC 180 I-20
- Siła cięcia - 760 kN
- Minimalne rozwarcie ostrzy wg PN-EN 13204 - 180 mm
- Maksymalne rozwarcie ostrzy - 202 mm
- Technologia wykonania ostrzy - odkuwane
- Stopień ochrony urządzenia - IP 58
- Urządzenie przystosowane do pracy pod wodą na głębokości do 3 m
- Inteligentny Smart Control na panelu wyświetlacza
- Inteligentne rozpoznanie akumulatora (praca w wodzie słodkiej czy słonej)
- Funkcja Turbo przyspieszająca pracę
- Wskaźnik prędkości pracy narzędzia
- Wskaźnik statusu pracy urządzenia (otwieranie, zamykanie, spoczynek)
- Wskaźnik rezerwy mocy urządzenia
- Funkcja ostrzegawcza w przypadku nieprawidłowej pracy urządzeniem
- Wskaźnik temperatury urządzenia
- Waga urządzenia wraz z akumulatorem - 20 kg
Rozpieracz ramieniowy SP 333 e3 - 1 szt.
- Ciśnienie robocze - 70 MPa
- Klasyfikacja wg PN-EN 13204 - AS 42/600 – 18,7
- Minimalne rozwarcie ramion - 600 mm
- Minimalna siła rozpierania - 42 kN
- Maksymalna siła rozpierania - 836 kN
- Siła ciągnięcia - 56 kN
- Siła ściskania - 144 kN
- Urządzenie umożliwia montaż łańcuchów w gotowe
otwory bez konieczności ściągania końcówek
- Stopień ochrony urządzenia - IP 58
- Urządzenie przystosowane do pracy pod wodą na głębokości do 3 m
- Inteligentny Smart Control na panelu wyświetlacza
- Inteligentne rozpoznanie akumulatora (praca w wodzie słodkiej czy słonej)
- Funkcja Turbo przyspieszająca pracę
- Wskaźnik prędkości pracy narzędzia
- Wskaźnik statusu pracy urządzenia (otwieranie, zamykanie, spoczynek)
- Wskaźnik rezerwy mocy urządzenia
- Funkcja ostrzegawcza w przypadku nieprawidłowej pracy urządzeniem
- Wskaźnik temperatury urządzenia
- Waga urządzenia z akumulatorem – 18,7 kg
Rozpieracz kolumnowy R 320 e3 - 1 szt.
- Ciśnienie robocze - 50 MPa
- Klasyfikacja wg PN-EN 13024 - TR 127/164-60/136-13,9
- Ilość tłoków - 2
- Siła 1 tłoka - 127 kN
- Skok 1 tłoka - 164 mm
- Siła 2 tłoka - 60 kN
- Skok 2 tłoka - 136 mm
- Stopień ochrony urządzenia - IP 58
- Urządzenie przystosowane do pracy pod wodą na głębokości do 3 m
- Inteligentny Smart Control na panelu wyświetlacza
- Inteligentne rozpoznanie akumulatora (praca w wodzie słodkiej czy słonej)
- Funkcja Turbo przyspieszająca pracę
- Wskaźnik prędkości pracy narzędzia
- Wskaźnik statusu pracy urządzenia (otwieranie, zamykanie, spoczynek)
- Wskaźnik rezerwy mocy urządzenia
- Funkcja ostrzegawcza w przypadku nieprawidłowej pracy urządzeniem
- Wskaźnik temperatury urządzenia
- Waga urządzenia z akumulatorem – 13,9 kg
Zestaw trzech końcówek przedłużających do cylindra rozpierającego
Przedłużka 1: 50 mm
Przedłużka 2: 150 mm
Przedłużka 3: 270 mm
Akumulator 5 Ah (napięcie x pojemność): 126 Wh - 2 szt.
- Rodzaj - Li-ion
- Linia - Profesjonalna dedykowana
pod narzędzia ratownicze
- Napięcie - 25,2 V
- Pojemność 5 Ah (napięcie x pojemność): 126 Wh
- Brak pamięci (możliwość doładowywania)
- Możliwość montażu akumulatora pod wodą
- Stopień ochrony - IP 68
- Odporny na warunki atmosferyczne
- Wskaźnik naładowania
- Wbudowane oświetlenie od strony stykowej
ułatwiające montaż akumulatora do urządzenia nocą
Akumulator 9 Ah (napięcie x pojemność): 226,8 Wh- 2 szt.
- Rodzaj - Li-ion
- Linia - Profesjonalna dedykowana
pod narzędzia ratownicze
- Napięcie - 25,2 V
- Pojemność 9 Ah(napięcie x pojemność): 226,8 Wh
- Brak pamięci (możliwość doładowywania)
- Możliwość montażu akumulatora pod wodą
- Stopień ochrony - IP 68
- Odporny na warunki atmosferyczne
- Wskaźnik naładowania
- Wbudowane oświetlenie od strony stykowej
ułatwiające montaż akumulatora do urządzenia nocą
Ładowarka - 2 szt.
- Sieciowa 230 V lub samochodowa 12-24 V
3. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39715300-0 - Sprzęt hydrauliczny

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 290000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRE-MAX Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5210083845

7.3.3) Ulica: Al. Jerozolimskie

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-495

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 290000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach "Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026".
2025-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy