Zakup i dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowej (1)
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PISARZOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00489546
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00489546/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-09 08:59
- Lokalizacja
- Pisarzowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab0d307a-82ac-4639-be69-27d96c76a9f1
- Identyfikator
- 7371905182
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489546 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowej (1)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PISARZOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 492702301
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 706
1.5.2.) Miejscowość: Pisarzowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-654
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 509-836-832
1.5.8.) Numer faksu: -
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osppisarzowa49@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.sidaspzp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamowienia/a662f2ec-1447-4ad0-a9e7-0d97fe5e0a141.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna w Pisarzowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowej (1)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab0d307a-82ac-4639-be69-27d96c76a9f1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489546
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477049
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla potrzeb Ochotniczej Straży
Pożarnej w Pisarzowej.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę nowego, sprawnego technicznie, gotowego do pracy i kompletnego pojazdu
ratowniczo-gaśniczego
3. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji zgodnie ze złożoną ofertą - minimum 24 miesiące.
4. Wykonawca jest odpowiedzialny za jakość oraz zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi opisanymi dla
przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy zakres zamówienia został wyszczególniony w załączniku nr 1 do SWZ - projekcie umowy oraz w załączniku nr
7 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona oferta nie została złożona w formie elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym ani też w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |