Rozbudowa drogi gminnej Nr 301070W Witkowo – Kiełbowo oznaczonej działkami nr ewid 137 w miejscowości Witkowo i 186/3 w miejscowości Łempino, gmina Raciąż.
GMINA RACIĄŻ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00489623
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00489623/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 09:29
- Lokalizacja
- Raciąż, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-054582ec-8277-417f-912f-478bb3f871fa
- Identyfikator
- 5671785545
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489623 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej Nr 301070W Witkowo – Kiełbowo oznaczonej działkami nr ewid 137 w miejscowości Witkowo i 186/3 w miejscowości Łempino, gmina Raciąż.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RACIĄŻ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378048
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kilińskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Raciąż
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-140
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: astanczak@gminaraciaz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaraciaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaraciaz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej Nr 301070W Witkowo – Kiełbowo oznaczonej działkami nr ewid 137 w miejscowości Witkowo i 186/3 w miejscowości Łempino, gmina Raciąż.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-054582ec-8277-417f-912f-478bb3f871fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489623
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063085/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Wykonanie rozbudowy drogi gminnej Nr 301070W relacji Witkowo-Kiełbowo oznaczonej działkami nr ewid. 137 w miejscowości Witkowo i 186/3 w miejscowości Łempino, gm. Raciąż
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00427774
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 835528,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na rozbudowie drogi gminnej Nr 301070W Witkowo – Kiełbowo oznaczonej działkami nr ewid 137 w miejscowości Witkowo i 186/3 w miejscowości Łempino, gmina Raciąż.
2. Zamówienie nie zostało podzielone na części. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, a każda z nich stanowi odrębne postępowanie przetargowe.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna.
4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
34928530-2 - Latarnie uliczne
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 982346,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1239068,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 982346,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe NOWBUD Agnieszka Nowakowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5291771844
7.3.4) Miejscowość: Płońsk
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 982346,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-11-29| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |