Wykonanie robót budowlanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie

Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00589955
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00589955/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-10 13:39
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2279002a-8d05-47d6-95e6-16e6dec4acea
Identyfikator
9930660913
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00589955 z dnia 2025-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 38

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.tarnow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/sptarnow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2279002a-8d05-47d6-95e6-16e6dec4acea

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2279002a-8d05-47d6-95e6-16e6dec4acea

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00589955

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055113/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Wykonanie robót budowlanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie,

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie zlecane jest w związku z realizacją projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01-1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego Typ A wsparcie infrastruktury szkół ponadpodstawowych prowadzących kształcenie zawodowe

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00496022

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.46.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie (im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem, ul. Reymonta 19, 33-170 Tuchów, Działka nr: 1814/3) w Tuchowie związanych z:
a. dostosowaniem architektonicznym pracowni gastronomicznej i dwóch pracowni komputerowych w budynku warsztatów, dla osób ze specjalnymi potrzebami
b. przebudową pracowni gastronomicznej w zakresie instalacji kanalizacyjnej, ciepłej i zimnej wody, wentylacji wywiewnej i instalacji elektrycznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z tym, że cena jedynej pozostałej oferty (262 402,33 zł.) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (195 870,- zł. ) i Zamawiający nie planuje zwiększenia kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym z możliwością negocjacji na wykonanie robót budowlanych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, w związku z realizacją projektu pn: "Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy -Prawo zamówień publicznych.
2025-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane