„PRACE KONSERWATORSKIE NA ELEWACJI WRAZ Z WYMIANĄ NIEZBĘDNEJ STOLARKI OKIENNEJ BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ, MIESZCZĄCEJ SIĘ W ZABYTKOWYM PAŁACU W STUCHOWIE” W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
Gmina Świerzno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00489635
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00489635/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 09:32
- Lokalizacja
- Świerzno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5cf1df2-f18c-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 9860157007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489635 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„PRACE KONSERWATORSKIE NA ELEWACJI WRAZ Z WYMIANĄ NIEZBĘDNEJ STOLARKI OKIENNEJ BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ, MIESZCZĄCEJ SIĘ W ZABYTKOWYM PAŁACU W STUCHOWIE” W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świerzno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685533
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Świerzno
1.5.2.) Miejscowość: Świerzno
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-405
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913832793
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@swierzno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swierzno.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9097611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„PRACE KONSERWATORSKIE NA ELEWACJI WRAZ Z WYMIANĄ NIEZBĘDNEJ STOLARKI OKIENNEJ BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ, MIESZCZĄCEJ SIĘ W ZABYTKOWYM PAŁACU W STUCHOWIE” W FORMULE ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5cf1df2-f18c-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489635
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021979/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 PRACE KONSERWATORSKIE NA ELEWACJI WRAZ Z WYMIANĄ NIEZBĘDNEJ STOLARKI OKIENNEJ BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STUCHOWIE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00268638
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej oraz wykonaniu prac budowalnych polegających na renowacji elewacji budynku pałacu w Stuchowie oraz wymiany stolarki okiennej na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453100-8 - Roboty renowacyjne
92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych
92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
92522200-8 - Usługi ochrony budynków historycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W danym postępowaniu nie została złożona żadna ofertaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |