Realizacja szkoleń na rzecz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku w ramach projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00590493
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00590493/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-10 14:48
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ea0a54fa-b17e-4f5a-8282-94898d1f4b98
Identyfikator
5423031536
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00590493 z dnia 2025-12-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja szkoleń na rzecz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku w ramach projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200149196

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: gen. George’a Smitha Pattona 8

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-688

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857447272

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rops@rops-bialystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops-bialystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rops_bialystok/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Realizacja szkoleń na rzecz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Białymstoku w ramach projektu „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea0a54fa-b17e-4f5a-8282-94898d1f4b98

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00590493

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043770/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Usługa trenerska na realizację szkoleń, spotkań, warsztatów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt: „Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim” w ramach realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021 2027 (FERS), Działanie 04.13: Wysokiej jakości system włączenia społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00535869

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.3.28.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 28998 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przeprowadzenia szkoleń stacjonarnych na potrzeby realizacji projektu
„Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim” w ramach realizacji Programu Fundusze
Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Działanie 04.13: Wysokiej jakości system włączenia
społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach typu projektów pn.
Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ekonomii społecznej i aktywnej integracji, służące
włączeniu społecznemu.

Zamówienie obejmujące usługę przeprowadzenia szkoleń w trybie stacjonarnym z podziałem na dwie części:

Część I: „Interpretacja oraz zastosowanie wytycznych dotyczących m.in. zasad dostępności, monitorowania, promocji i kwalifikowalności wydatków ze środków funduszy europejskich w perspektywie finansowej 2021–2027”.

Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 1.1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części I zamówienia, pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 7.1 do SWZ Projektowane postanowienia umowy dla części I
zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 6000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę przeprowadzenia szkoleń stacjonarnych na potrzeby realizacji projektu
„Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej w województwie podlaskim” w ramach realizacji Programu Fundusze
Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Działanie 04.13: Wysokiej jakości system włączenia
społecznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach typu projektów pn.
Działania ROPS w zakresie usług społecznych, pomocy społecznej, ekonomii społecznej i aktywnej integracji, służące
włączeniu społecznemu.

Zamówienie obejmujące usługę przeprowadzenia szkoleń w trybie stacjonarnym z podziałem na dwie części:

Część II: „Szkolenia z zakresu zamówień publicznych i zlecania zadań publicznych”.

Szczegółowe wymagania w zakresie realizacji zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 1.2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) dla części II zamówienia, pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały zawarte w Załączniku nr 7.2 do SWZ Projektowane postanowienia umowy dla części II zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 22998 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu w części I pn.: „Zakres i organizacja wsparcia integracji cudzoziemców – regulacje prawne dotyczące działań i możliwości oraz zakres opieki nad dzieckiem’’ postępowanie zostało unieważnione. Do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, tj. do dnia 25.11.2025 r. do godz. 9.00 nie została złożona żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W niniejszym postępowaniu w części II pn.: „Szkolenia z zakresu zamówień publicznych i zlecania zadań publicznych” postępowanie zostało unieważnione. Do upływu terminu składania ofert wyznaczonego przez Zamawiającego, tj. do dnia 25.11.2025 r. do godz. 9.00 nie została złożona żadna oferta.

2025-12-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi