Opracowanie dokumentacji projektowej zbiornika retencyjnego na terenie OSiR w Ustce.

MIASTO USTKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00489743
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00489743/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-09 10:06
Lokalizacja
Ustka, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9f99093e-96ba-4904-9334-b217f03e08d0
Identyfikator
8390023621
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaOcena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalnePrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489743 z dnia 2024-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej zbiornika retencyjnego na terenie OSiR w Ustce.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO USTKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979789

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Ustka

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-270

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598154300

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: klitwin@um.ustka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f99093e-96ba-4904-9334-b217f03e08d0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej zbiornika retencyjnego na terenie OSiR w Ustce.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9f99093e-96ba-4904-9334-b217f03e08d0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489743

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048403/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej zbiornika retencyjnego na terenie OSiR w Ustce

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00438305

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2024.KL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 65234,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia polega na opracowaniu dokumentacji projektowej zbiornika retencyjnego na terenie OSiR w Ustce w ramach zadania pn. ,,Adaptacja do zmian klimatu i zapobieganie ryzyku związanemu z klęskami żywiołowymi i katastrofami na terenie MOF-Ustka”.
2. Ogólne założenia projektowe:
Zamierzenie inwestycyjne ma na celu budowę podziemnego zbiornika retencyjnego o pojemności ok. 150 m3 na terenie Ośrodka Sportu i Rozwoju w Ustce (dz. nr 1680/12) w celu odciążenia kolektora zbierającego wody opadowe z przyległego osiedla i terenów oraz wykorzystanie ich do utrzymania terenów zielonych na infrastrukturze sportowej oraz wykonanie łąki kwietnej. Zagospodarowana woda będzie wykorzystywana do podlewania istniejącego boiska oraz zraszania kortów ziemnych. Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej budowy zbiornika z układem podczyszczającym wody deszczowe do stopnia umożliwiającego podlewanie i zraszanie obiektów sportowych poprzez system zraszaczy, kanalizacji deszczowej w zakresie niezbędnym do włączenia zbiornika w istniejący kolektor, urządzeń i instalacji doprowadzającej podczyszczoną wodę do istniejącego zbiornika, a także innymi niezbędnymi urządzeniami w celu osiągnięcia zamierzenia inwestycyjnego. Dodatkowo w miejscu inwestycji planowane jest założenie łąki kwietnej. Lokalizacja inwestycji przedstawiona została na mapie stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ.
3. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu:
3.1. dokumentacji budowlanej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. z 2021 r. poz. 2454),
3.2. pełnieniu nadzoru autorskiego na etapie realizacji robót budowlanych.
4. W ramach zakresu określonego w pkt 3.1., tj. wykonania dokumentacji budowlanej Wykonawca zobowiązany jest do wykonania niżej wymienionych opracowań i usług:
4.1. wykonania pełnobranżowych projektów budowlanych (projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny) – 3 egz. w wersji papierowej,
4.2. wykonania pełnobranżowych projektów wykonawczych – 3 egz. w wersji papierowej,
4.3. wykonania specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – 3 egz. w wersji papierowej,
4.4. wykonania przedmiarów robót - po 2 egz. w wersji papierowej,
4.5. wykonania kosztorysów inwestorskich – po 2 egz. w wersji papierowej,
4.6. uzyskania pozwolenia wodnoprawnego,
4.7. przygotowania dokumentacji niezbędnej do złożenia wniosku o uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia, oraz uzyskania zaświadczenia Natura 2000, przy czym dokumentacja ta musi uwzględniać dodatkowo zamierzenia inwestycyjne przedstawione w koncepcji rozwiązań dla zadania pn. „Adaptacja do zmian klimatu i zapobieganie ryzyku związanemu z klęskami żywiołowymi i katastrofami na terenie MOF Słupsk – Ustka” stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ,
4.8. wykonania operatu z dokumentami formalno-prawnymi – 2 kpl. (1 kpl. z oryginalnymi dokumentami, 1 kpl. z kopiami dokumentów),
4.9. uzyskania i dostarczenia Zamawiającemu ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę w zakresie uregulowanym w ustawie z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.).
5. W ramach zakresu określonego w pkt 3.2. Wykonawca zobowiązany będzie do pełnienia nadzoru autorskiego na etapie realizacji projektowanej inwestycji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo budowlane (tj. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.). Zakres obejmuje wykonanie podstawowych obowiązków projektanta w zakresie nadzoru autorskiego, wynikających z obowiązujących przepisów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71313400-9 - Ocena wpływu projektu budowlanego na środowisko naturalne

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 23.08.2024 do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2024-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi