Termomodernizacja budynku OSP w Grójcu Wielkim – Gmina Złoczew

GMINA ZŁOCZEW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00591588
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00591588/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-11 09:32
Lokalizacja
Złoczew, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-33647615-0834-4023-9dd0-e0c3bbb5105d
Identyfikator
8272234466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychIzolacja cieplnaWznoszenie rusztowańTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00591588 z dnia 2025-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku OSP w Grójcu Wielkim – Gmina Złoczew

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZŁOCZEW

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Złoczew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934588

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 16

1.5.2.) Miejscowość: Złoczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-270

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zloczew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zloczew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-zp.zloczew.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku OSP w Grójcu Wielkim – Gmina Złoczew

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33647615-0834-4023-9dd0-e0c3bbb5105d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00591588

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Eurpejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 - 2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00517547

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.272.10.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, a następnie wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji w systemie „zaprojektuj i wybuduj” zadania inwestycyjnego pn.: „Termomodernizacja budynku OSP w Grójcu Wielkim – Gmina Złoczew”. Zakres prac zakłada:
- Opracowanie dokumentacji projektowej,
- Ocieplenie stropodachu styropianowymi płytami dachowymi laminowanymi papą wraz z wykonaniem pokrycia papą termozgrzewalną,
- Ocieplenie stropu zewnętrznego w podcieniu,
- Ocieplenie ścian zewnętrznych,
- Wymianę okien,
- Wymianę drzwi zewnętrznych,
- Wymianę wrót garażowych,
- Modernizację systemu grzewczego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45262120-8 - Wznoszenie rusztowań

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający nie posiada wystarczających środków na sfinansowanie przedmiotu zamówienia. W związku z powyższym należy unieważnić przedmiotowe postępowanie.
2025-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane