Dostawa regałów magazynowych i szaf gospodarczych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino

Gmina Postomino

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00591724
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00591724/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-11 09:51
Lokalizacja
Postomino, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8839891-992c-46e7-a71d-295620300836
Identyfikator
4990424533
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

RegałySzafy

Wykonawcy

2 przyznane

PIOTR BOROWIECWrocław, PL · lot 0
13 110 PLN
PIOTR BOROWIECWrocław, PL · lot 1
9102 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00591724 z dnia 2025-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa regałów magazynowych i szaf gospodarczych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Postomino

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979890

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Postomino 30

1.5.2.) Miejscowość: Postomino

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-113

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@postomino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.postomino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a8839891-992c-46e7-a71d-295620300836

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa regałów magazynowych i szaf gospodarczych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8839891-992c-46e7-a71d-295620300836

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00591724

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00055232/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa wyposażenie do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino - regały i szafy gospodarcze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00520924

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.25.2025.SS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 20963,41 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa regałów magazynowych i szaf gospodarczych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa przedszkola i żłobka w Postominie”.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
1) CZĘŚĆ I Dostawa regałów magazynowych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino,
2) CZĘŚĆ II Dostawa szaf gospodarczych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na poszczególne części zamówienia zawarty jest w załącznikach:
1) Załącznik nr 1A do CZĘŚCI I ZAMÓWIENIA,
2) Załącznik nr 1B do CZĘŚĆI II ZAMÓWIENIA.
Powyższe załączniki stanowią jednocześnie przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie zgodności oferowanego wyposażenia z opisem przedmiotu zamówienia.
4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko do budynku żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino pod adresem: Postomino 15E, 76-113 Postomino.
5. Przedmiot zamówienia obejmuje transport, rozładunek wyposażenia, wniesienie do budynku.
6. Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego o terminie dostawy co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem. Dostawa przedmiotu umowy nastąpi w godzinach 8:00-14:00.
7. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres co najmniej: 24 miesięcy od daty odbioru przedmiotu umowy. Okres gwarancji jakości stanowi kryterium oceny ofert.
8. Wyposażenie musi posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty. Wykonawca jest zobowiązany do ich przedłożenia Zamawiającemu nie później niż do dnia protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
9. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia.
10. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.
11. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm polskich lub europejskich, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a wskazane powyżej odniesienia należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.
12. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39141100-3 – regały, 39141300-5 szafy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39141100-3 - Regały

4.5.5.) Wartość części: 13110 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa regałów magazynowych i szaf gospodarczych do żłobka
i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa przedszkola i żłobka w Postominie”.
3.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
1) CZĘŚĆ I Dostawa regałów magazynowych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino,
2) CZĘŚĆ II Dostawa szaf gospodarczych do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino.
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na poszczególne części zamówienia zawarty jest
w załącznikach:
1) Załącznik nr 1A do CZĘŚCI I ZAMÓWIENIA,
2) Załącznik nr 1B do CZĘŚĆI II ZAMÓWIENIA.
Powyższe załączniki stanowią jednocześnie przedmiotowe środki dowodowe na potwierdzenie zgodności oferowanego wyposażenia z opisem przedmiotu zamówienia.
3.4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko do budynku żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino pod adresem: Postomino 15E, 76-113 Postomino.
3.5. Przedmiot zamówienia obejmuje transport, rozładunek wyposażenia, wniesienie do budynku.
3.6. Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego o terminie dostawy co najmniej
z 2-dniowym wyprzedzeniem. Dostawa przedmiotu umowy nastąpi w godzinach 8:00-14:00.
3.7. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia na okres co najmniej: 24 miesięcy od daty odbioru przedmiotu umowy. Okres gwarancji jakości stanowi kryterium oceny ofert.
3.8. Wyposażenie musi posiadać odpowiednie atesty i certyfikaty. Wykonawca jest zobowiązany do ich przedłożenia Zamawiającemu nie później niż do dnia protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
3.9. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia.
3.10. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.
3.11. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm polskich lub europejskich, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a wskazane powyżej odniesienia należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.
3.12. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39141100-3 – regały, 39141300-5 szafy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39141300-5 - Szafy

4.5.5.) Wartość części: 4768,29 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13110 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13110 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13110 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOR Piotr Borowiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952276392

7.3.3) Ulica: Kminkowa

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-180

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13110 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9102 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9102 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9102 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOR Piotr Borowiec

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952276392

7.3.3) Ulica: ul. Kminkowa 43/21

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 51-180

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9102 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2025-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy