Dostawa kabin oraz foteli akustycznych dla Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00591898
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00591898/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-11 10:17
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a58c037-6880-4d1f-846c-716cd214156c
Identyfikator
7240003243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Komora dźwiękoszczelna

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00591898 z dnia 2025-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kabin oraz foteli akustycznych dla Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET ŁÓDZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001287

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68

1.5.2.) Miejscowość: Łódź

1.5.3.) Kod pocztowy: 90-136

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.) Numer telefonu: 426355080

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@uni.lodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uni.lodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1200320

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kabin oraz foteli akustycznych dla Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a58c037-6880-4d1f-846c-716cd214156c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00591898

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zakup w części nr 1 współfinansowany w ramach projektu pn. „OPEN UNI – efektywna komunikacja wsparciem procesu umiędzynarodowienia na Uniwersytecie Łódzkim” dofinansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Welcome to Poland – nabór 2024

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00492786

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 78/ZP/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kabin akustycznych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42992200-8 - Komora dźwiękoszczelna

4.5.5.) Wartość części: 173641,34 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli akustycznych - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 42992200-8 - Komora dźwiękoszczelna

4.5.5.) Wartość części: 16260,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone oferty zostały odrzucone

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

w części nr 2 – na podstawie art. 263 uPzp – Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy, brak innych ofert

2025-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy