Dostawa paliw płynnych do pojazdów w roku 2026

WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SKALMIERZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00592270
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00592270/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-11 11:16
Lokalizacja
Skalmierzyce, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-77aecb35-f84f-486b-b8eb-157b26d1a5b0
Identyfikator
6222414426
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Olej napędowyBenzyna bezołowiowa

Wykonawcy

1 przyznane

AGNIESZKA KASPRZAKSkalmierzyce, PL · lot 0
668 084 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00592270 z dnia 2025-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa paliw płynnych do pojazdów w roku 2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SKALMIERZYCACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 251454264

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podkocka 4C

1.5.2.) Miejscowość: Skalmierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-460

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 62 762 23 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@wpkskalmierzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wpkskalmierzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77aecb35-f84f-486b-b8eb-157b26d1a5b0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa paliw płynnych do pojazdów w roku 2026

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77aecb35-f84f-486b-b8eb-157b26d1a5b0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00592270

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00556259

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/01/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 561712,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych do pojazdów w roku 2026 poprzez sukcesywny zakup (poprzez tankowanie na stacji paliw Wykonawcy) paliw płynnych: oleju napędowego (ON) Ekodiesel i benzyny bezołowiowej (Pb 95) Eurosuper 95 dla potrzeb eksploatacji pojazdów posiadanych przez Zamawiającego. Zakup paliw odbywać się będzie bezgotówkowo na stacjach paliw Wykonawcy, wg potrzeb Zamawiającego.
W ofercie Wykonawca zobowiązany jest podać stacje paliw( minimum 1) przewidziane do realizacji zamówienia wskazując ich adres oraz odległość od siedziby Zamawiającego.
Wielkość przedmiotu zamówienia:
Zamawiający przewiduje zakup paliwa, w następującej ilości:
- 110 000 litrów oleju napędowego,
- 1 600 litrów benzyny bezołowiowej 95 oktanów.
Podane powyżej ilości paliw mają charakter szacunkowy. Zamawiający zastrzega sobie w okresie realizacji umowy zwiększenie lub zmniejszenie ilości nabywanego paliwa, w zależności od potrzeb. Jednocześnie Zamawiający informuje, że minimalna ilość zamówionego oleju napędowego nie będzie mniejsza niż 45 000 litrów oraz benzyny bezołowiowej 95 oktanów nie będzie mniejsza niż 500 litrów
Sposób realizacji przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego:
1) Zakupu przedmiotu zamówienia dokonywać będą upoważnieni pracownicy Zamawiającego (kierowcy pojazdów) na zasadzie tankowania bezpośredniego do zbiornika pojazdu.
2) Tankowanie paliw rozliczane będzie w formie bezgotówkowej, płatność przelewem. Nie dopuszcza się stosowania kart paliwowych.
3) Wykaz pojazdów przewidzianych do tankowania paliwa zostanie przekazany Wykonawcy po zawarciu umowy – obecnie Zamawiający posiada w dyspozycji 14 pojazdów. W czasie trwania umowy liczba pojazdów może ulec zmianie (+/-).
4) Zamawiający wymaga, aby stacja/stacje paliw Wykonawcy, na której/których realizowane będą zamówienia, były położone w odległości najdalej 7 km od siedziby Zamawiającego (Skalmierzyce, ul. Podkocka 4C, 63-460 Nowe Skalmierzyce), liczonej po najkrótszej drodze dojazdu po drogach publicznych, na których nie ma ograniczeń w zakresie rzeczywistej masy całkowitej pojazdu.
5) Stacja/stacje paliw musi/muszą być czynne przynajmniej od godziny 06:00 do godziny 18:00 od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem świąt).
Wymagania jakościowe:
Paliwa muszą spełniać wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t.j. Dz. U. z 2024r., poz. 1018). Rodzaj paliwa winien być dostosowany do okresu ich stosowania: w okresie letnim tzw. paliwa letnie, a w okresie zimowym tzw. paliwa zimowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 668084,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 668084,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 668084,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Debarko

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680381358

7.3.3) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 20

7.3.4) Miejscowość: Skalmierzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 63-460

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 668084,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31
2025-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy