Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z Cmentarza Komunalnego i z Targowisk Miejskich w Dęblinie

MIASTO DĘBLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00592664
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00592664/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-11 12:21
Lokalizacja
Dęblin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-260c9493-bedb-4754-9864-cb1fe7e1e893
Identyfikator
5060026098
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi wywozu odpadówUsługi zbierania śmieciUsługi transportu odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDĘBLIN, PL · lot 0
298 163,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00592664 z dnia 2025-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych
z Cmentarza Komunalnego i z Targowisk Miejskich w Dęblinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO DĘBLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019419

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 12

1.5.2.) Miejscowość: Dęblin

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-530

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.deblin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.deblin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-260c9493-bedb-4754-9864-cb1fe7e1e893

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych
z Cmentarza Komunalnego i z Targowisk Miejskich w Dęblinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-260c9493-bedb-4754-9864-cb1fe7e1e893

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00592664

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00042245/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z cmentarza komunalnego i targowisk miejskich w Dęblinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00544062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RMI.271.7.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 282343,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Cmentarza Komunalnego
(kod odpadu 20 02 03) z częstotliwością - raz w tygodniu w poniedziałek.
2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Targowisk Miejskich,
(kod odpadu 20 03 01) z częstotliwością:
a) Targowisko Miejskie „Mój Rynek", przy ul. Niepodległości w Dęblinie, zlokalizowane na działkach o numerach ewidencyjnych 646/5, 646/6 oraz 646/7 w obrębie 0001 Dęblin - raz w tygodniu w czwartek.
b) Targowisko Miejskie, przy ul. Krzywej w Dęblinie, zlokalizowane na części działki o numerze ewidencyjnym 2392/3 w obrębie 0001 Dęblin - raz w tygodniu w poniedziałek.
c) Tymczasowe Targowisko Miejskie przy ul. Sienkiewicza, zlokalizowane na działce o numerze ewidencyjnym 4241 w obrębie 0001 - raz w tygodniu
w poniedziałek.
3) W razie konieczności zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia dodatkowego odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z Cmentarza Komunalnego oraz Targowisk Miejskich określonych w pkt 3.3. ppkt. 1) i 2).
4) Realizacja usług dodatkowych, w zależności od rzeczywistych potrzeb, odbywała się będzie w oparciu o pisemne zlecenia, w których Zamawiający każdorazowo będzie określać miejsce ich wykonania oraz termin realizacji, przy czym:
a) Zlecenia przekazane drogą elektroniczną będą uważane, także za zlecenie udzielone w formie pisemnej,
b) W przypadkach realizacji usługi w systemie dodatkowym zlecenia prac mogą zostać wydane w formie przekazu telefonicznego. Każde telefoniczne wydanie polecenia potwierdzone zostanie przez Zamawiającego zleceniem w formie pisemnej,
nie później niż w terminie do 3 dni od dnia wydania zlecenia.
5) Wyposażenie Targowisk Miejskich oraz Cmentarza Komunalnego w odpowiednią ilość pojemników na odpady komunalne o pojemności 1100 l. tj.:
a) Cmentarz Komunalny - 16 szt. pojemników,
b) Targowisko Miejskie „Mój Rynek" przy ul. Niepodległości - 5 szt. pojemników,
c) Targowisko Miejskie przy ul. Krzywej - 12 szt. pojemników,
d) Tymczasowe Targowisko Miejskie przy ul. Sienkiewicza - 11 szt. pojemników.
6) W razie konieczności zamawiający zastrzega sobie prawo do zlecenia podstawienia dodatkowej ilości pojemników, o których mowa w ppkt. 5).

4.5.3.) Główny kod CPV: 90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90511300-5 - Usługi zbierania śmieci

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298163,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298163,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298163,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MIEJSKI ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 432311323

7.3.3) Ulica: ul. Towarowa 2D

7.3.4) Miejscowość: Dęblin

7.3.5) Kod pocztowy: 08-530

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298163,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-01-01 do 2026-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi