Remont instalacji elektrycznej oświetlenia wewnętrznego (podstawowego i awaryjnego) zewnętrznego oraz wykonanie robót towarzyszących w budynku internatu przy ul. 4 Marca 20 w Koszalinie

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00592788
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00592788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-11 12:40
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-667df652-66d6-4e3b-ad94-d9e776960dad
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

MAT-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot 0
285 360 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00592788 z dnia 2025-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej oświetlenia wewnętrznego (podstawowego i awaryjnego) zewnętrznego oraz wykonanie robót towarzyszących w budynku internatu przy ul. 4 Marca 20 w Koszalinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.sz@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.ezamawiajacy.pl/pn/AMW/demand/241618/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont instalacji elektrycznej oświetlenia wewnętrznego (podstawowego i awaryjnego) zewnętrznego oraz wykonanie robót towarzyszących w budynku internatu przy ul. 4 Marca 20 w Koszalinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-667df652-66d6-4e3b-ad94-d9e776960dad

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00592788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00006519/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.31 Remont instalacji elektrycznej oświetlenia wewnętrznego (podstawowego i awaryjnego) w budynku internatu przy ul. 4 Marca 20 w Koszalinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00486407

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-OS.2616.412.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 286252,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonawca w ramach realizacji zamówienia jest zobowiązany do:
- wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową (załączniki nr 1.1, 1.2, 1.3, 1.4,)
- wykonanie robót na zasadach i warunkach określonych w umowie oraz opisie przedmiotu zamówienia
- wykonanie w ramach robót objętych zamówieniem robót towarzyszących niezbędnych do realizacji
zadania
- wykonanie dokumentacji powykonawczej ( w tym uzgodnienie dokumentacji z rzeczoznawcą p.poż)
- wykonanie szkiców i mapy inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
- utylizacji gruzu i innych odpadów (m.in. sprzętu elektrycznego i elektronicznego) nienadających się do wykorzystania w miejscach zorganizowanego składowania odpadów zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j.: Dz.U. 2023poz. 1587) oraz rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 2 stycznia 2020 r. w sprawie katalogu odpadów (Dz.U.2020 poz. 10). Wykonawca na własny koszt usunie z nieruchomości wszelkie odpady powstałe w trakcie budowy. Wykonawca zobowiązany jest przekazać kartę przekazania odpadów – BDO.
W przypadku zdania złomu stalowego do utylizacji Wykonawca odbierze z punktu skupu złomu, potwierdzone przez Przyjmującego, następujące dokumenty: dowód WZ oraz Kartę Przekazania Odpadu i przekaże Zamawiającemu celem wystawienia faktury obciążającej Przyjmującego złom stalowy.
- uporządkowanie i posprzątanie terenu objętego robotami,
- przedłożenie zamawiającemu danych dotyczącej wybudowanej i likwidowanej infrastruktury, celem aktualizacji przez Zamawiającego posiadanych środków trwałych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 285360,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343785,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 285360,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAT-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692566033

7.3.4) Miejscowość: KOSZALIN

7.3.5) Kod pocztowy: 75-430

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 285360,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

2025-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane