Dostawa zestawów do zabiegów nerkozastępczych z użyciem cytrynianów lub heparyny, dostawa zestawów do plazmaferezy, łączników Y oraz dzierżawa aparatu do ciągłej terapii nerkozastępczej
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00489858
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00489858/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-09 10:33
- Lokalizacja
- Lubartów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-abf74f93-d9ff-4ccb-84c0-c4ebae6802e2
- Identyfikator
- 7141632875
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489858 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa zestawów do zabiegów nerkozastępczych z użyciem cytrynianów lub heparyny, dostawa zestawów do plazmaferezy, łączników Y oraz dzierżawa aparatu do ciągłej terapii nerkozastępczej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnejw Lubartowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431219957
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Cicha 14
1.5.2.) Miejscowość: Lubartów
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@spzoz-lubartow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzoz-lubartow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://spzoz-lubartow.ezamawiajacy.pl/pn/spzoz-lubartow/demand/165635/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa zestawów do zabiegów nerkozastępczych z użyciem cytrynianów lub heparyny, dostawa zestawów do plazmaferezy, łączników Y oraz dzierżawa aparatu do ciągłej terapii nerkozastępczej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-abf74f93-d9ff-4ccb-84c0-c4ebae6802e2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489858
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00255580/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.21 Dostawa zestawów do zabiegów nerkozastępczych z użyciem cytrynianów lub heparyny, dostawa zestawów do plazmaferezy, łączników Y oraz dzierżawa aparatu do ciągłej terapii nerkozastępczej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00434744
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/34/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do zabiegów nerkozastępczych z użyciem cytrynianów lub heparyny, dostawa zestawów do plazmaferezy, łączników Y oraz dzierżawa aparatu do ciągłej terapii nerkozastępczej na potrzeby Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie:
1) Zadanie 1 - Dostawa zestawów do zabiegów nerkozastępczych z użyciem cytrynianów lub heparyny, dostawa zesta-wów do plazmaferezy, łączników Y
2) Zadanie 2 - Dzierżawa aparatu do ciągłej terapii nerkozastępczej
4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33141620-2 - Zestawy medyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148878,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148878,00 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |