Kompleksowa poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Pułtusk- etap III

Gmina Pułtusk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00489879
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00489879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-09 10:41
Lokalizacja
Pułtusk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6c249ea3-3226-11ef-acf6-4e696a6d8c25
Identyfikator
5681540236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówFundamentowanie drógInstalowanie znaków drogowychMalowanie nawierzchiRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychLinie energetyczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty w zakresie rurociągów do przesyłu wodyRoboty w zakresie kanalizacji ściekowejRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty budowlane w zakresie gazociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

Wykonawcy

1 przyznane

PDG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBaboszewo, PL · lot 0
9 224 000,01 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489879 z dnia 2024-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Pułtusk- etap III

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pułtusk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377907

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 41

1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zzp@pultusk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pultusk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.pultusk.pl/kategorie/90-zamowienia-publiczne-w-formie-przetargu?lang=PL

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Pułtusk- etap III

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c249ea3-3226-11ef-acf6-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00019893/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Kompleksowa poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Pułtusk - etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00380481

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 8749583,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja pn. „Kompleksowa poprawa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Pułtusk- etap III” polega na rozbudowie dróg gminnych ul. Pana Tadeusza i ul. Harcerskiej wraz z infrastrukturą. Inwestycja obejmuje stworzenie nowego połączenia komunikacyjnego między ul. Adama Mickiewicza (DP 3403W) a Al. Wojska Polskiego (DW 618).
Inwestycja zlokalizowana jest w mieście Pułtusk. Polega na kompleksowej budowie, rozbudowie
i przebudowie odcinków dróg i ulic od drogi powiatowej 3403W (ulica Adama Mickiewicza) do drogi wojewódzkiej 618 (Aleja Wojska Polskiego) w Pułtusku wraz z odcinkami ulic przyległych
– ul. Strzeleckiej i ul. Mazura.
Budowane drogi będą stanowiły nowe drogi gminne jako konieczne połączenie komunikacyjne z drogą powiatową 3403W i drogą wojewódzką 618
Szczegółowy opis zawarty w SWZ, załączniku Nr 1 i 2 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

31321000-2 - Linie energetyczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9224000,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10410410,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9224000,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PDG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671921712

7.3.3) Ulica: Jesionka 10a

7.3.4) Miejscowość: Baboszewo

7.3.5) Kod pocztowy: 09-130

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawca: Paweł Goc Brukarstwo Nasierowo Dolne 23, 06-420 Gołymin.
Opis powierzonej części zamówienia: wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie drogi objętej przedmiotem zamówienia zgodnie z dokumentacją techniczną oraz wymaganiami SWZ

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9224000,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane