Dostawa samochodu 9-cio osobowego do Technikum Leśnego im. Prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie

TECHNIKUM LEŚNE IM. PROF. JANA MIKLASZEWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00593627
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00593627/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-11 14:30
Lokalizacja
Rzepin, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71d7142a-dc75-49bc-96db-c50ee805d089
Identyfikator
5981046061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Wykonawcy

1 przyznane

DDB AUTO BOGACKA spółka komandytowaSzczecin, PL · lot 0
286 463,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00593627 z dnia 2025-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodu 9-cio osobowego do Technikum Leśnego
im. Prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: TECHNIKUM LEŚNE IM. PROF. JANA MIKLASZEWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000124191

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Starościn 34

1.5.2.) Miejscowość: Rzepin

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-110

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tlrzepin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tlrzepin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71d7142a-dc75-49bc-96db-c50ee805d089

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szkoła publiczna podległa administracji rządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodu 9-cio osobowego do Technikum Leśnego
im. Prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71d7142a-dc75-49bc-96db-c50ee805d089

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00593627

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00133836/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa samochodu 9-osobowego do Technikum Leśnego im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00539744

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TL/12/11/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 219544,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego samochodu (mikrobusa) 9 miejscowego (8+1 kierowca) (zwanego dalej samochodem).
2. Wymagania przedmiotu zamówienia:
1) musi spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity - Dz. U. z 2024 r., poz. 1251) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy.
2) fabrycznie nowy, wolny od wad fizycznych i prawnych, roszczeń osób trzecich, z kompletną dokumentacją samochodu niezbędną do rejestracji oraz eksploatacji, w tym także dostarczenie niezbędnego opisu technicznego (w języku polskim) oraz dostarczenie instrukcji obsługi w języku polskim.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wykaz minimalnych wymaganych parametrów techniczno-użytkowych, wyposażenia samochodu został opisany w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 4 do SWZ.
Uwaga: zasady odbioru i weryfikacji prawidłowości realizacji przedmiotu zamówienia określone zostały w Projekcie umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 286463,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 28463,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 286463,21 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DDB Auto Bogacka Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9551672421

7.3.3) Ulica: ul. Mieszka I 30

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-008

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 286463,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2025-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy