Dostawa i montaż urządzenia do pakowania wody pitnej i mobilnego chloratora
GMINA WILKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00593679
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00593679/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-11 14:38
- Lokalizacja
- Wilkowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0952682b-1075-4194-8b6d-c2a4f5953283
- Identyfikator
- 9372632468
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowegoMaszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody
Wykonawcy
2 przyznane
PROFFICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawawa, PL · lot 0
138 897,75 PLNPROFFICO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawawa, PL · lot 1
78 523,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00593679 z dnia 2025-12-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż urządzenia do pakowania wody pitnej i mobilnego chloratora
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WILKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 25
1.5.2.) Miejscowość: Wilkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-365
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 499 00 77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wilkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wilkowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-wilkowice.logintrade.net/zapytania_email,202782,20530818125dcd4a38a582ffc4f98af4.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż urządzenia do pakowania wody pitnej i mobilnego chloratora2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0952682b-1075-4194-8b6d-c2a4f5953283
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00593679
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 176780,50 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ nr 1 – Dostawa i montaż urządzenia do pakowania wody pitnej.1. Zamówienie polega na dostarczeniu urządzenia do paczkowania wody pitnej, umożliwiającego pakowanie wody wodociągowej na wypadek wystąpienia sytuacji awaryjnych lub wystąpienia sytuacji kryzysowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera odpowiednio załącznik nr 4a do SWZ.
3. Szczegółowy opis sposobu wykonywania usługi określają projektowane postanowienia umowy stanowiące odpowiednio załącznik nr 3a
4.5.3.) Główny kod CPV: 42921300-1 - Maszyny do pakowania zbiorczego lub jednostkowego
4.5.5.) Wartość części: 128000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ nr 2 – Dostawa i montaż mobilnego chloratora zapewniającego dezynfekcję wszelkiego rodzaju sieci i instalacji wodociągowych.1. Zamówienie polega na dostarczeniu i montażu mobilnego chloratora zapewniającego dezynfekcję wszelkiego rodzaju sieci i instalacji wodociągowych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera odpowiednio załącznik nr 4b do SWZ.
4. Szczegółowy opis sposobu wykonywania
dostawy określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3b do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42912300-5 - Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania wody
4.5.5.) Wartość części: 48780,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 138897,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 138897,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 138897,75 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Proffico Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010330091
7.3.3) Ulica: Marszałkowska 84/92/72
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-514
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 138897,75 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78523,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 78523,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78523,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Proffico Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010330091
7.3.3) Ulica: Marszałkowska 84/92/72
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-514
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78523,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15| 2025-12-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |