Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wraz ze sprawowaniem opieki.

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00489976
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00489976/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-09 11:06
Lokalizacja
Nowe Miasto nad Wartą, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8da9273d-50fe-4da0-9fca-c035afb2b5dc
Identyfikator
7861125942
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie publicznego transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

2 przyznane

LEON STILLERBoguszyn, PL · lot 0
687 006,14 PLN
ADAM KLIMCZAKChwalęcin, PL · lot 1
343 137,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00489976 z dnia 2024-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wraz ze sprawowaniem opieki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W NOWYM MIEŚCIE NAD WARTĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630808964

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jesionowa 2A

1.5.2.) Miejscowość: Nowe Miasto nad Wartą

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-040

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor.cuw@gmina-nowe-miasto.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://cuw-nowemiasto.pl/bip

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8da9273d-50fe-4da0-9fca-c035afb2b5dc

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dowóz uczniów do szkół na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wraz ze sprawowaniem opieki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8da9273d-50fe-4da0-9fca-c035afb2b5dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00489976

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00068722/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Dowóz uczniów do placówek oświatowych na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz dowóz uczniow niepełnosprawnych wraz ze sprawowaniem opieki do Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435190

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Oś.231.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia publicznego na dowożenie uczniów do placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Nowe Miasto nad Wartą wraz ze sprawowaniem opieki w okresie od 02.09.2024 r. do 27.06.2025 r. Średnia dzienna liczba kilometrów wynosi 440 km, liczba dni realizacji zamówienia – 188 dni tj. łącznie 82 720 km.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 645216,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów niepełnosprawnych do Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie oraz dowożenie po skończonych zajęciach szkolnych do domu wraz z zapewnieniem opieki uczniom w trakcie przejazdu. Łączna liczba kilometrów (w obie strony) wynosi 260 km, dni dowozu – 188. Łączna liczba kilometrów nie przekroczy 48 880 km przez okres wykonywania usługi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 263952,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 687006,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 687006,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 687006,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Przewozowe - Osobowe Leon Stiller

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 786-106-57-37

7.3.3) Ulica: Śremska

7.3.4) Miejscowość: Boguszyn

7.3.5) Kod pocztowy: 63-040

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 687006,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-27

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 343137,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 343137,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 343137,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adam Klimczak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7861668482

7.3.4) Miejscowość: Chwalęcin

7.3.5) Kod pocztowy: 63-040

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 343137,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-09-02 do 2025-06-27
2024-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi