Termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada etap 4
Gmina Niedźwiada
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00594927
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00594927/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-12-12 09:56
- Lokalizacja
- Niedźwiada, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c834506a-d70e-4d89-8c39-49a7273899b0
- Identyfikator
- 7141901163
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pompy grzewczeInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty sanitarneRoboty instalacyjne w budynkach
Wykonawcy
3 przyznane
ENEKO POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.GORZYCE 128,, PL · lot 0
183 270 PLNENEKO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGORZYCE 128, PL · lot 1
356 700 PLNDAJK MACIEJ KAŃCZUGOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot 2
426 008,04 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00594927 z dnia 2025-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada etap 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niedźwiada
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019537
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niedźwiada-Kolonia 43
1.5.2.) Miejscowość: Niedźwiada
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-104
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@niedzwiada.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugniedzwiada.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c834506a-d70e-4d89-8c39-49a7273899b01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada etap 42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c834506a-d70e-4d89-8c39-49a7273899b0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00594927
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada ”1 w ramach Inwestycji: B1.1.3. Termomodernizacja instytucji edukacyjnych Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00465274
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GK.271.5.4.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1241224,07 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 868856,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada.Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na niżej wymienione części:
Część I - Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji źródła ciepła w oparciu o pompę ciepła powietrze/woda w istniejącym budynku szkoły w m. Brzeźnica Bychawska, gm. Niedźwiada, pow. lubartowski, woj. lubelskie.
Modernizowany układ grzewczy oparty jest na pompie ciepła typu
powietrze-woda. Projektuje się pompę ciepła o mocy min. 48 kW A7/W35 wg. EN14511, lub równoważnej. Pompa ciepła będzie pracowała na potrzeby c.o. Pompa ciepła
usytuowana zostanie na zewnątrz pomieszczenia. Pozostała instalacja źródła ciepła będzie usytuowana w pomieszczeniu kotłowni.
Szczegółowy zakres robót budowlanych dla części 1,2 oraz 3 określa dokumentacja techniczna - załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42511110-5 - Pompy grzewcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 266302,45 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada.Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na niżej wymienione części:
Część II - Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji źródła ciepła w oparciu o pompę ciepła powietrze/woda w istniejącym budynku szkoły w m. Brzeźnica Książęca, gm. Niedźwiada, pow. lubartowski, woj. Lubelskie.
Modernizowany układ grzewczy oparty jest na pompie ciepła typu powietrze-woda. Projektuje się pompę ciepła o mocy min. 115kW A7/W35 wg. EN14511, lub równoważnej. Pompa ciepła będzie pracowała na potrzeby c.o. Pompa ciepła usytuowana zostanie na zewnątrz pomieszczenia. Pozostała instalacja źródła ciepła będzie usytuowana w pomieszczeniu kotłowni.
Szczegółowy zakres robót budowlanych dla części 1,2 oraz 3 określa dokumentacja techniczna - załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42511110-5 - Pompy grzewcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 401762,72 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynków szkolnych w gminie Niedźwiada.Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na niżej wymienione części:
Część III - Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji źródła ciepła w oparciu o pompę ciepła powietrze/woda w istniejącym budynku szkoły w m. Niedźwiada, gm. Niedźwiada.
Modernizowany układ grzewczy oparty jest na kaskadzie pomp ciepła o mocy jednej jednostki min. 96 kW oraz min. 57kW (jednostka dwusprężarkowa) określonej dla A-/W35 wg. EN14511 lub równoważnej. Pompy ciepła będą pracowały na potrzeby c.o.. Pompy ciepła usytuowane zostaną na zewnątrz pomieszczenia. Pozostała instalacja źródła ciepła będzie usytuowana w pomieszczeniu kotłowni.
Szczegółowy zakres robót budowlanych dla części 1,2 oraz 3 określa dokumentacja techniczna - załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42511110-5 - Pompy grzewcze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45232460-4 - Roboty sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 573158,90 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183270,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280071,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183270,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENEKO POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 883 499 866
7.3.4) Miejscowość: GORZYCE 128,
7.3.5) Kod pocztowy: 37-204
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183270,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 622987,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 356700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENEKO POLSKA Sp. z o.o. Sp. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 382459834
7.3.4) Miejscowość: GORZYCE 128
7.3.5) Kod pocztowy: 37-204
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 356700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 426008,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 785970,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 426008,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DAJK Maciej Kańczugowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 385876811
7.3.3) Ulica: ul. Chemiczna 8G
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-329
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 426008,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
| 2025-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |