Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego przewoźnego o mocy 80kW

Gmina Tomice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00595543
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00595543/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-12 11:36
Lokalizacja
Tomice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-31e0dd29-2548-4ff1-9d0f-6118a0530b9b
Identyfikator
5511163935
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Wykonawcy

1 przyznane

SUMERA MOTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAAndrychów, PL · lot 0
182 778 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00595543 z dnia 2025-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego przewoźnego o mocy 80kW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tomice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wadowicka 51

1.5.2.) Miejscowość: Tomice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338233598

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tomice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tomice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego przewoźnego o mocy 80kW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-31e0dd29-2548-4ff1-9d0f-6118a0530b9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00595543

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00051713/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego przewoźnego o mocy 80kW

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt 2), w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 6) ustawy Pzp Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie
zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty
a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zamawiający w dniu 30.10.2025 r. opublikował w BZP ogłoszenie o zamówieniu nr 2025/BZP 00507384/01 na realizację
zadania pn. „Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego przewoźnego
o mocy 80kW”.
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający, w dn. 07.11.2025 r. unieważnił postępowanie na podst. art. 255 pkt 1 Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-e1643585-c08a-46d3-9bdb-cf4283347c5e

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.2.30.2025.GT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 148600,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa agregatu prądotwórczego przewoźnego o mocy min. 100 kVA/80 kW.
Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Załączniku nr 2 do zaproszenia do negocjacji pn. Opis Przedmiotu Zamówienia, dalej jako „OPZ” oraz w Załączniku nr 3 do zaproszenia do negocjacji pn. Projektowane Postanowienia Umowy, dalej jako „PPU”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182778,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182778,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182778,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SUMERA MOTOR sp. z o.o. Sp.k

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5512478405

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 50

7.3.4) Miejscowość: Andrychów

7.3.5) Kod pocztowy: 34-120

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182778,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 dni

2025-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy