Remont ogrodzenia budynku Samorządowego Przedszkola nr 5 w Krakowie przy ul. Zachodniej 6a (2)

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 5

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00595945
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00595945/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-12 12:34
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b48f69f-907a-4e29-8fb5-09c79514ff5b
Identyfikator
6762432965
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ JOPEKKokotów, PL · lot 0
69 999,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00595945 z dnia 2025-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ogrodzenia budynku Samorządowego Przedszkola nr 5 w Krakowie przy ul. Zachodniej 6a (2)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 5

1.3.) Oddział zamawiającego: im. "Słoneczna Kraina Smoka Wawelskiego"

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 121385911

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zachodnia 6A

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-350

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p5@mjo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://krainasmoka.szkolnastrona.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ogrodzenia budynku Samorządowego Przedszkola nr 5 w Krakowie przy ul. Zachodniej 6a (2)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b48f69f-907a-4e29-8fb5-09c79514ff5b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00595945

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00102779/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Wymiana ogrodzenia w Samorządowym Przedszkolu nr 5 w Krakowie, ul. Zachodnia 6a (2)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00579414

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przeprowadził w 2025 r. postępowanie w trybie art. 275 pkt 1 ustawy PZP. W ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego z dn 03.10.2025 r. (2025/BZP 00456289/01) Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art.214 ust. 1 pkt 7 ustawy, oraz określił ich przedmiot, zakres oraz warunki na jakich każde z nich zostanie o udzielone (zw. dalej zam. podobnym).
Dla niniejszego zam. podobnego spełnione są podane w ogłoszeniu warunki na jakich winno zostać ono udzielone. Zamawiający posiada środki na jego realizacje. Wykonawca zamówienia podst. Łukasz Jopek F.H.U. DELTACOMP z siedzibą w Kokotowie, realizuje roboty w terminie i z należytą starannością. Standard wykonania zam. podobnego nie będzie gorszy niż w zam. podstawowym. Zamawiający uwzględnił wartość zam. podobnego przy obliczaniu wartości zam. dla zam. podstawowego. Spełnione są przesłanki uprawniające do udzielenia zam. na podstawie z art. 305 ust.1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f77cd076-a8e5-44cd-9505-b98e5fcbb87f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P5/ZP/2/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 81246,89 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na podstawie dokumentacji technicznej II etapu robót budowlanych, polegających na remoncie ogrodzenia Samorządowego Przedszkola nr 5 przy ul. Zachodniej 6a w Krakowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 69999,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 69999,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 69999,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Łukasz Jopek F.H.U. DELTACOMP

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 357177012

7.3.4) Miejscowość: Kokotów

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 69999,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane