Wykonanie prac geodezyjnych cześć 11
Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00596375
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00596375/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-12-12 13:27
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8c1de146-a9f7-4168-b43d-3e2b36d856a6
- Identyfikator
- 8133734188
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00596375 z dnia 2025-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie prac geodezyjnych cześć 11
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8c1de146-a9f7-4168-b43d-3e2b36d856a61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac geodezyjnych cześć 112.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8c1de146-a9f7-4168-b43d-3e2b36d856a6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00596375
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00016587/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.22 WYKONANIE PRAC GEODEZYJNYCH CZĘŚĆ 11
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00526581
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-D.271.168.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 25239,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie prac geodezyjnych polegających na sporządzeniu dokumentacji geodezyjnej.
Wielkość/Zakres: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie podziałów nieruchomości niewymagających sporządzenia wstępnych projektów podziału/ posiadających pozytywnie zaopiniowane wstępne projekty podziału (dla 2 działek ewidencyjnych), sporządzenie wstępnego projektu podziału (bez podziału docelowego) (dla 2 działek ewidencyjnych), sporządzenie dokumentacji geodezyjnej dotyczącej przebiegu służebności przejazdu i przechodu (dla 8 działek ewidencyjnych), sporządzenie dokumentacji geodezyjnej w celu uregulowania stanu prawnego nieruchomości (dla 1 działki ewidencyjnej) oraz synchronizacja zapisów w księdze wieczystej do aktualnych oznaczeń w ewidencji gruntów i ewentualnego wykreślenia służebności (dla 1 zlecenia).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
2.1 formularz cenowy (zawarty w druku OFERTA);
2.2 projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego
- stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach)
4.5.3.) Główny kod CPV: 70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21760,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 21760,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEO-MARGO Marek Pruchnik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 813308983
7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 21760,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania przedmiotu zamówienia ustala się na podstawie podanejw ofercie ilości dni kalendarzowych liczonych od dnia podpisania umowy tj. 25 dni kalendarzowych dla przedmiotu zamówienia określonego w § 2 pkt 2 - 11 umowy oraz 45 dni kalendarzowych dla przedmiotu zamówienia określonego w § 2 pkt 1 i 12 umowy.
| 2025-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |