„Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych oraz innych przedmiotów zamówienia/wody mineralnej na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej tworzonego w Strzyżowie

Strzyżowskie Forum Gopodarcze w Srzyżowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00596451
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00596451/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-12 13:38
Lokalizacja
Strzyżów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-557aed30-8552-411f-8f51-c194964ff6e1
Identyfikator
8191550097
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeMąka pszennaRyż przetworzonyProdukty z ziaren zbóżPłatki kukurydzianeProdukty z ciasta makaronowegoPieczywoZiemniakiWarzywa, owoce i orzechyProdukty wieprzoweProdukty drobioweRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybProdukty mleczarskieJajaOlej roślinnyMasłoOliwa z oliwekSólPieprzProdukty suszoneKetchupSkoncentrowany przecier pomidorowyPrzyprawy i przyprawy korzenneSucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałościMajonezDeseryCukierKakaoKawaHerbataWody mineralne

Wykonawcy

1 przyznane

DS ZNAMIROWSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStrzyżów, PL · lot 0
104 102,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00596451 z dnia 2025-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych oraz innych przedmiotów zamówienia/wody mineralnej na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej tworzonego w Strzyżowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Strzyżowskie Forum Gopodarcze w Srzyżowie

1.3.) Oddział zamawiającego: SFG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 371094976

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przecławczyka 6

1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@przedszkole-strzyzow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedszkole-strzyzow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych oraz innych przedmiotów zamówienia/wody mineralnej na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej tworzonego w Strzyżowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-557aed30-8552-411f-8f51-c194964ff6e1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00596451

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

FEPK.07.15-IP.01-0036/24, Priorytet nr FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00485719

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 7/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamuwienia są skcesywne dostawy różnych artykułów spożywczych oraz innych przedmiotów zamówienia – woda mineralna na potrzeby Zakładu Aktywności Zawodowej tworzonego w Strzyżowie w ramach realizacji projektu „ZAZ w Strzyżowie”, nr FEPK.07.15-IP.01-0036/24, Priorytet nr FEPK.07 „Kapitał ludzki gotowy do zmian” programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021–2027
2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia: Formularz cenowo-ofertowy (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ.
3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp. Powody niedokonania podziału:
• wszystkie dostawy obejmują artykuły spożywcze o podobnym przeznaczeniu (bieżące zaopatrzenie jednostki), a ich rozdzielenie nie przyniosłoby obiektywnych korzyści organizacyjnych ani ekonomicznych;
• zawarcie jednej umowy z jednym Wykonawcą pozwala na sprawne zarządzanie zamówieniami i gwarantuje nieprzerwane dostawy żywności oraz wody mineralnej, co jest istotne dla prawidłowego funkcjonowania jednostki;
• współpraca z jednym dostawcą pozwala na uniknięcie konieczności prowadzenia odrębnych procedur odbioru, kontroli jakości i fakturowania dla wielu wykonawców;
• rozdzielenie zamówienia mogłoby zwiększyć nakład pracy administracyjnej (więcej umów, więcej dostawców, większe ryzyko rozbieżności jakościowych);
• dostawy żywności oraz wody mineralnej od jednego Wykonawcy ułatwiają egzekwowanie jednolitych standardów jakości oraz przestrzeganie wymogów higieniczno-sanitarnych

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15612100-2 - Mąka pszenna

15614000-5 - Ryż przetworzony

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

15613311-1 - Płatki kukurydziane

15850000-1 - Produkty z ciasta makaronowego

15811000-6 - Pieczywo

03212100-1 - Ziemniaki

03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

15131400-9 - Produkty wieprzowe

15131500-0 - Produkty drobiowe

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

15500000-3 - Produkty mleczarskie

03142500-3 - Jaja

15411100-3 - Olej roślinny

15530000-2 - Masło

15411110-6 - Oliwa z oliwek

15872400-5 - Sól

15872100-2 - Pieprz

15893000-4 - Produkty suszone

15871230-5 - Ketchup

15331427-6 - Skoncentrowany przecier pomidorowy

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

15820000-2 - Sucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości

15871273-8 - Majonez

15833100-7 - Desery

15831000-2 - Cukier

15841000-5 - Kakao

15861000-1 - Kawa

15863000-5 - Herbata

15981000-8 - Wody mineralne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 104102,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 104102,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 104102,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DS ZNAMIROWSKA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191547876

7.3.3) Ulica: ul. Słowackiego 9

7.3.4) Miejscowość: Strzyżów

7.3.5) Kod pocztowy: 38-100

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-11-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 104102,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 24 miesiące

2025-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy