Dostawa sprzętu, urządzeń i wyposażenia w ramach realizacji programu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Powiatu Mrągowskiego

Powiat Mrągowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00596468
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00596468/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-12 13:40
Lokalizacja
Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c656459a-03e0-4841-9358-92ed3d8a8a0c
Identyfikator
7421843662
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczePrzedłużaczeElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychOświetlenie zewnętrzneBezprzestojowe źródła energiiLatarkiCysterny do transportu wodyZbiorniki na wodęUrządzenia grzewczeZbiornikiPompy cieczowePiłyRozdrabniarkiMaszyny do frezowania lub gwintowaniaPneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczneSystem monitorowania pacjentówNamiotyRóżne narzędzia ręczneMaszyny i sprzęt budowlanyOdzież przeciwdeszczowaŚpiworyKoce i pledyPojemniki i kosze na odpady i śmieciWorki i torbyRadiotelefonyMaszty radiowe i telewizyjneRadiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

Wykonawcy

1 przyznane

AGDOS B. RUDZIŃSKI, M. RUDZIŃSKI SPÓŁKA JAWNALubawa, PL · lot 6
35 140 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00596468 z dnia 2025-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu, urządzeń i wyposażenia w ramach realizacji programu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Powiatu Mrągowskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Mrągowski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Mrągowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510750373

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A

1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.mragowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.powiat.mragowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c656459a-03e0-4841-9358-92ed3d8a8a0c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu, urządzeń i wyposażenia w ramach realizacji programu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Powiatu Mrągowskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c656459a-03e0-4841-9358-92ed3d8a8a0c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00596468

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00036922/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Dostawa sprzętu, urządzeń i wyposażenia w ramach realizacji programu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Powiatu Mrągowskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00509314

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.10.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 635862,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa fabrycznie nowych następujących agregatów prądotwórczych:
1) agregat prądotwórczy min. 5kVA (stopień ochrony IP54) – 2 szt.,
2) agregat prądotwórczy dużej mocy min. 50kVA – 1 szt.,
3) przedłuż bębnowy na zwijadle 20 m (stopień ochrony IP56) – 6 szt.,
4) rozdzielacz prądu min. 3 gniazdkowy – 4 szt.,
5) przedłuż bębnowy na zwijadle 400V – 4 szt.,
6) zespół oświetleniowy zewnętrzny – 1 szt.,
7) przedłużacz 10 m (stopień ochrony min. IP56) – 2 szt.,
8) urządzenie do podtrzymywania napięcia na min. 30 min. – 2 szt.,
9) latarki czołowe lub zwykłe – 20 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu części I zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31224810-3 - Przedłużacze

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

31521320-3 - Latarki

4.5.5.) Wartość części: 112404,97 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa fabrycznie nowych:
1) cysterny do dowożenia wody pitnej o poj. min. 5000 dm³ z podwójną osią – 1 szt.,
2) zbiornik elastyczny do magazynowania wody pitnej o poj. min. 2500 dm³ - 2 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu części II zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1b do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144212-7 - Cysterny do transportu wody

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44611500-1 - Zbiorniki na wodę

4.5.5.) Wartość części: 68048,79 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa fabrycznie nowych:
1) nagrzewnica olejowa zewnętrzna – 1 szt.,
2) nagrzewnica olejowa o mocy grzewczej min. 20 kW – 10 szt.,
3) zbiornik na paliwo z dystrybutorem z zapasem paliw płynnych o poj. min. 1 tys. dm³ - 1 szt.,
4) zbiornik pal. 1500 l – 1 szt.,
5) ręczna pompa do paliw – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu części III zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1c do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39715200-9 - Urządzenia grzewcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44611000-6 - Zbiorniki

42122100-1 - Pompy cieczowe

4.5.5.) Wartość części: 50515,69 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa fabrycznie nowych:
1) pilarka do drewna o mocy min. 3KM – 1 szt.,
2) piła do betonu i stali – 1 szt.,
3) rębak do gałęzi i drewna – 1 szt.,
4) frezarka do pni – 1 szt.,
Szczegółowy opis przedmiotu części IV zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1d do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 43812000-8 - Piły

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42996100-5 - Rozdrabniarki

42622000-2 - Maszyny do frezowania lub gwintowania

4.5.5.) Wartość części: 233633,16 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa fabrycznie nowych:
1) pilarka ratownicza o mocy min. 5KM – 2 szt.,
2) zestaw ratownictwa medycznego z wyposażeniem – typu R1 – 1 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu części V zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1e do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42650000-7 - Pneumatyczne lub silnikowe narzędzia ręczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33195000-3 - System monitorowania pacjentów

4.5.5.) Wartość części: 15644,67 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej część jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego namiotu min. 10 osobowego z wyposażaniem,
Szczegółowy opis przedmiotu części VI zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1f do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39522530-1 - Namioty

4.5.5.) Wartość części: 74792,69 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa fabrycznie nowego wyposażania:
1) łopaty – 10 szt.,
2) szpadle – 10 szt.,
3) łomy – 10 szt.,
4) siekiery – 10 szt.,
5) taczki – 10 szt.,
6) płaszcze przeciwdeszczowe – 20 szt.,
7) śpiwory – 100 szt.,
8) koce – 100 szt.,
9) worki na piasek – 200 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu części VII zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1g do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44512000-2 - Różne narzędzia ręczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany

18220000-7 - Odzież przeciwdeszczowa

39522540-4 - Śpiwory

39511000-7 - Koce i pledy

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

18930000-7 - Worki i torby

4.5.5.) Wartość części: 27439,38 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w tej części jest dostawa fabrycznie nowych:
1) radiotelefony przenośne o klasie szczelności IP67 – 10 szt.,
2) maszty teleskopowe o wysokości 18 m z kompletem zapasowych anten do radia oraz 50 m kabla RG-213 – 2 szt.,
3) radiostacje bazowe – 2 szt.
Szczegółowy opis przedmiotu części VIII zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1h do SWZ.

UWAGA! Ze względu na ograniczoną ilość znaków, pełny opis w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32236000-6 - Radiotelefony

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44212260-9 - Maszty radiowe i telewizyjne

32230000-4 - Radiowa aparatura nadawcza z aparaturą odbiorczą

4.5.5.) Wartość części: 53382,91 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35140,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57647,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 35140,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGDOS SP. J. B. RUDZIŃSKI, M. RUDZIŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441826572

7.3.3) Ulica: Kopernika

7.3.4) Miejscowość: Lubawa

7.3.5) Kod pocztowy: 14-260

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35140,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 dni

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy