Dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 z podziałem na zadania.
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY TOSZEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490146
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-09 11:45
- Lokalizacja
- Toszek, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4e5d4107-061c-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 9691507892
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osóbUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
2 przyznane
ANDRZEJ SABADACHGliwice, PL · lot 0
109 821,55 PLNANDRZEJ SABADACHGliwice, PL · lot 1
81 548 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490146 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 z podziałem na zadania.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY TOSZEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240804280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Strzelecka 35
1.5.2.) Miejscowość: Toszek
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-180
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324282480
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cuw-toszek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.toszek.pl/2328/619/centrum-uslug-wspolnych-gminy-toszek.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e5d4107-061c-11ef-b81b-aebd110f52791.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 z podziałem na zadania.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e5d4107-061c-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00045689/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz uczniów do szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2024/2025 z podziałem na zadania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00319073
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.361.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 191369,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowóz dzieci z terenu miasta i gminy Toszek do Zespołu Szkół Specjalnych w Pyskowicach ul. Poniatowskiego 2 w roku szkolnym 2024/2025.Dowóz i odbiór dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Pyskowicach odbywać się będzie z miejscowości: Toszek, Kotulin, Sarnów, Ciochowice, Paczyna, Pniów, Pyskowice:
a) dowóz zaplanowany jest na godzinę 8:00, odbiór o godzinie 15:05,
b) odbiór oraz dowóz dzieci odbywać się będzie z miejscowości: Toszek, Kotulin, Sarnów, Ciochowice, Paczyna, Pniów, Pyskowice,
c) dowóz rozpoczyna się od przystanku głównego w Toszku przez miejscowości wymienione powyżej a zakończenie dowozu w Pyskowicach. Powrót dzieci tą samą trasą,
d) zamawiający zapewnia opiekę dla przewożonych uczniów,
e) ustala się szacunkową trasę dzienną w ilości 89 km.
UWAGA!!!
Szacunkowa ilość przewożonych dzieci wynosi 16 z zastrzeżeniem, iż z innej miejscowości z terenu gminy Toszek, a nie wymienionych powyżej mogą zaistnieć przesłanki o skierowaniu dziecka do kształcenia specjalnego w trakcie roku szkolnego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 109821,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dowóz uczniów niepełnosprawnych zamieszkałych na terenie gminy Toszek do placówek oświatowych w Gliwicach wraz z zapewnieniem opiekuna na czas przewozu dzieci w roku szkolnym 2024/2025.Dowóz i odbiór dzieci z placówek oświatowych do miejscowości Gliwice odbywać się będzie z miejscowości: Toszek, Pniów, Gliwice:
a) dowóz zaplanowany jest na godzinę 8:00, odbiór o godzinie 15:05,
b) odbiór oraz dowóz dzieci odbywać się będzie z miejscowości: Toszek, Pniów, Gliwice,
c) dowóz rozpoczyna się od przystanku głównego w Toszku przez miejscowości wymienione powyżej, zakończenie dowozu w Gliwicach. Powrót dzieci tą samą trasą,
d) ustala się szacunkową trasę dzienną w ilości 58 km.
UWAGA!!!
Szacunkowa ilość przewożonych dzieci łącznie wynosi 3 z zastrzeżeniem, iż z miejscowości z terenu gminy Toszek, a nie wymienionych powyżej mogą zaistnieć przesłanki o skierowaniu dziecka do kształcenia specjalnego w trakcie roku szkolnego. W przypadku zadania nr II zapewnienie opiekuna w czasie przewozu leży po stronie Wykonawcy. Opiekunem uczniów nie może być kierowca autobusu. Opiekun ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz za uczniów odwożonych od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na przystanku w swojej miejscowości. Za bezpieczeństwo uczniów dochodzących do autobusu oraz powracających do domu po przywozie do swojej miejscowości odpowiedzialność ponoszą ich rodzice /prawni opiekunowie/. Podczas dowozu opiekun odprowadza uczniów dowożonych pod drzwi wejściowe szkoły i przekazuje ich wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurnemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
4.5.5.) Wartość części: 81548,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6,67 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Sabadach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9690002204
7.3.3) Ulica: Satyryków
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 109821,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Sabadach
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9690002204
7.3.3) Ulica: Satyryków
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 81548,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-09-02 do 2025-06-27SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
całkowita wartość umowy (część 1 i 2) 191369,55 zł brutto| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |