Dostawa i montaż sprzętu komputerowego do CKIB w Bardzie celem walki ze skutkami powodzi z września 2024 r. w ramach dotacji Gminy Łubniany oraz do ZSP w Bardzie w ramach Programu Cyfrowy Uczeń
Gmina Bardo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00596668
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00596668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-12 14:06
- Lokalizacja
- Bardo, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56755402-248f-40a8-a01a-20bb47745f55
- Identyfikator
- 8871635237
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery osobisteAkcesoria zasilająceKomputer tablet
Wykonawcy
1 przyznane
NBIT JAROSŁAW JENCZMIONKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL · lot 0
30 998,46 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00596668 z dnia 2025-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż sprzętu komputerowego do CKIB w Bardzie celem walki ze skutkami powodzi z września 2024 r. w ramach dotacji Gminy Łubniany oraz do ZSP w Bardzie w ramach Programu Cyfrowy Uczeń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bardo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek, 2
1.5.2.) Miejscowość: Bardo
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-256
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@bardo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gmbardo.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bardo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż sprzętu komputerowego do CKIB w Bardzie celem walki ze skutkami powodzi z września 2024 r. w ramach dotacji Gminy Łubniany oraz do ZSP w Bardzie w ramach Programu Cyfrowy Uczeń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56755402-248f-40a8-a01a-20bb47745f55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00596668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00543218
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.23.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż sprzętu komputerowego do Centrum Kultury i Biblioteki w Bardzie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bardzie
Przedmiot zamówienia obejmuje:
I. Komputer stacjonarny AiO – 2 szt.
II. Pakiet oprogramowania biurowego - 2 szt.
III. Zestaw Tablet + akcesoria – 8 szt.
IV. Szafa ładująca – 1 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30237280-5 - Akcesoria zasilające
30213200-7 - Komputer tablet
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 30998,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30998,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 30998,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6312681102
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6312681102
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 30998,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-19| 2025-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |