Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz modernizacja podjazdu dla karetek.
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490221
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490221/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 12:07
- Lokalizacja
- Nowa Sól, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f163561-b8c4-4709-9da1-e04936b0a219
- Identyfikator
- 9251723350
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490221 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz modernizacja podjazdu dla karetek.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970774733
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chałubińskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sól
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-100
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: z.grubecka@szpital-nowasol.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-nowasol.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,171430,3cca6db1d658f8bdc4beced4079c8781.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz modernizacja podjazdu dla karetek.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f163561-b8c4-4709-9da1-e04936b0a219
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490221
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00104490/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja pomieszczeń SOR – obszary w zasobach SOR oraz infrastruktury związanej z SOR
1.1.4 Modernizacja podjazdu wewnętrznego i zewnętrznego dla karetek SOR
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423282
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-280-67/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 1 - Modernizacja Szpitalnego Oddziału Ratunkowego4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 1625609,76 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet 2 - Modernizacja podjazdu dla karetek szpitalnych4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.5.) Wartość części: 409567,87 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione, ponieważ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie wpłynęła żadna ważna oferta w kwocie jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przed podjęciem decyzji o unieważnieniu postępowania Zamawiający przeprowadził analizę możliwości zwiększenia wskazanej pierwotnie kwoty, podejmując działania zmierzające do rozstrzygnięcia postępowania. Z uwagi na ich bezskuteczność zmuszony został do podjęcia decyzji jak na wstępie. Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 1 999 500,00 zł brutto, a cena najkorzystniejszej oferty opiewa na kwotę 2 186 562,94 zł. Po analizie możliwości finansowych Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację w/w zamówienia. Jednocześnie Zamawiający informuje, że wszyscy Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zostaną poinformowani o wszczęciu nowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2186562,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2186562,94 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostaje unieważnione, ponieważ w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie wpłynęła żadna ważna oferta w kwocie jaką Zamawiający mógł przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Przed podjęciem decyzji o unieważnieniu postępowania Zamawiający przeprowadził analizę możliwości zwiększenia wskazanej pierwotnie kwoty, podejmując działania zmierzające do rozstrzygnięcia postępowania. Z uwagi na ich bezskuteczność zmuszony został do podjęcia decyzji jak na wstępie. Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 503 768,48 zł brutto, a cena najkorzystniejszej oferty opiewa na kwotę 958 985,49 zł. Po analizie możliwości finansowych Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację w/w zamówienia. Jednocześnie Zamawiający informuje, że wszyscy Wykonawcy biorący udział w postępowaniu zostaną poinformowani o wszczęciu nowego postępowania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 678744,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 958985,49 PLN
| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |