Przebudowa drogi w miejscowości Płonczyn
Gmina Wielgie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00490252
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00490252/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-09 12:16
- Lokalizacja
- Wielgie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b12bbc60-27fc-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 4660326661
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
Wykonawcy
1 przyznane
FIRMA INŻYNIERYJNO-DROGOWA 'DROGTOM' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWłocławek, PL · lot 0
593 132,88 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00490252 z dnia 2024-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w miejscowości Płonczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wielgie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866583
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Starowiejska, 8
1.5.2.) Miejscowość: Wielgie
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-603
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 0542897380
1.5.8.) Numer faksu: 0542897795
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@wielgie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wielgie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w miejscowości Płonczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b12bbc60-27fc-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00490252
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039187/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Przebudowa drogi w miejscowości Płonczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363675
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GSR.271.8.2024.KG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest następujący zakres:
Przebudowa drogi na odcinku 994 mb o następujących parametrach:
Konstrukcja 1:
Warstwa ścieralna gr. 3 cm
Warstwa wiążąca gr. 3cm
Istniejąca nawierzchnia bitumiczna
Konstrukcja 2:
Warstwa ścieralna gr. 3 cm
Warstwa wiążąca gr. 3 cm
Warstwa górna podbudowy gr. 10 cm.
Istniejąca podbudowa z kruszywa.
Konstrukcja 3:
Warstwa ścieralna gr 3 cm
Warstwa wiążąca gr 3 cm
Warstwa górna podbudowy gr 10 cm
Warstwa dolna podbudowy gr 10 cm
Warstwa odsączająca z piasku gr 15 cm
Istniejące podłoże gruntowe
Pozostałe zapis w SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 593132,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1149988,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 593132,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Inżynieryjno - Drogowa DROGTOM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8882833998
7.3.3) Ulica: Krzywa Góra 8/10
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 593132,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-15| 2024-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |