Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby realizacji projektu pn. „Budowa mieszkań treningowych oraz wspomaganych na terenie Powiatu Starogardzkiego”.

POWIAT STAROGARDZKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00597879
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00597879/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-12-15 08:56
Lokalizacja
Starogard Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c1e336b-7ec6-48d3-ad3a-ca4b8db4c0d0
Identyfikator
5922057838
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznego

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ GOŁĘBIEWSKISolistówka 41, PL · lot 0
85 423,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00597879 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby realizacji projektu
pn. „Budowa mieszkań treningowych oraz wspomaganych na terenie Powiatu Starogardzkiego”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT STAROGARDZKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675600

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17

1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 58 76 73 500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: organizacyjny@powiatstarogard.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.powiatstarogard.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatstarogard.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby realizacji projektu
pn. „Budowa mieszkań treningowych oraz wspomaganych na terenie Powiatu Starogardzkiego”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c1e336b-7ec6-48d3-ad3a-ca4b8db4c0d0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00597879

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037238/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.17 Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby realizacji projektu pn. "Budowa mieszkań treningowych oraz wspomaganych na terenie powiatu starogardzkiego"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2/WI.041.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej niezbędnej dla realizacji inwestycji związanej z budową parterowego budynku, w którym zlokalizowane będą 4 mieszkania (pełniące funkcję mieszkań treningowych oraz wspomaganych), wraz z kotłownią i komórkami lokatorskimi oraz zagospodarowaniem otoczenia, według załączonej do OPZ koncepcji architektoniczno-budowlanej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 85423,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231732,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 85423,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JPG studio Paweł Gołębiewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8461673132

7.3.4) Miejscowość: Solistówka 41

7.3.5) Kod pocztowy: 16-320

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 85423,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi