Projekt nr FEMP.06.10-IP.01-0196/24 „Edukacja włączająca w Gminie Trzebinia” meble i inne wyposażenie.

Gmina Trzebinia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00597930
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00597930/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-15 09:07
Lokalizacja
Trzebinia, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be4b1c39-1501-42f4-8df6-26955c8f9249
Identyfikator
6282260122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble szkolneSprzęt dydaktycznyTrwałe znaki informacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00597930 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Projekt nr FEMP.06.10-IP.01-0196/24 „Edukacja włączająca w Gminie Trzebinia” meble i inne wyposażenie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14

1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327111045, 327111046

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be4b1c39-1501-42f4-8df6-26955c8f9249

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Projekt nr FEMP.06.10-IP.01-0196/24 „Edukacja włączająca w Gminie Trzebinia” meble i inne wyposażenie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be4b1c39-1501-42f4-8df6-26955c8f9249

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00597930

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00037681/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Edukacja włączająca w Gminie Trzebinia.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamawiający informuje, iż zamówienie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej – Program Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027 w ramach Priorytetu 6 Fundusze Europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działania 6.10 Wsparcie kształcenia ogólnego, Typ projektu A. Edukacja włączająca w szkołach i placówkach systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00572432

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TCA.KOA.26.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 303344,70 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa mebli i innego wyposażenie w celu usunięcie dostępnościowych barier
technicznych w szkołach podstawowych w Gminie Trzebinia poprzez
zapewnienie standardu dostępności wyposażenia sal lekcyjnych, zapewnienie standardu dostępności pomieszczeń
świetlicowych, zapewnienie standardu dostępności stołówki szkolnej, zapewnienie
standardu dostępności biblioteki szkolnej, zapewnienie standardu dostępności gabinetu profilaktyki zdrowotnej, zapewnienie
standardu dostępności gabinetów specjalistycznych, zapewnienie standardu dostępności przestrzeni wyciszenia.
Zamówienie dotyczy dostawy przedmiotu zamówienia zgodnie z załącznikiem nr 1a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39160000-1 - Meble szkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie przewidzianym w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia na składanie ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy