Zakup aparatów USG dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00598271
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00598271/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-15 10:11
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2d547d7d-6369-464b-b43b-9c4013f9098b
- Identyfikator
- 6141530335
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparaty ultrasonograficzne
Wykonawcy
3 przyznane
TMS Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 0
245 700 PLNTMS Sp. z o.o.Warszawa, PL · lot 1
183 600 PLNMS MEDICAL PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄCHORZÓW, PL · lot 2
130 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00598271 z dnia 2025-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup aparatów USG dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 231139207
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Janusza Korczaka 1
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dcro.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dcro.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.platformazakupowa.pl/transakcja/12258851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup aparatów USG dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2d547d7d-6369-464b-b43b-9c4013f9098b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598271
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00567202
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DI-Z.26.33.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia (Części 1) jest zakup aparatu USG_1 dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Realizacja zadania realizowana jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej związanego z ochroną ludności i obroną cywilną pod tytułem: „Zakup respiratorów, sprzętu USG oraz RTG dla podmiotów leczniczych w celu podniesienia funkcjonalności i jakości wykonywanych zadań w ramach zadań OC i OL”2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
• dostarczyć aparat zgodny z opisem zawartym w Załączniku nr 1.1 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Kamiennej Górze przy ul. J.Korczaka 1,
• ustawić, zainstalować, skonfigurować i uruchomić urządzenie w miejscu/pomieszczeniu wskazanym przez Zamawiającego,
• przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego (szkolenie teoretyczne i praktyczne),
• wystawić i wydać Zamawiającemu kartę gwarancyjną dla przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu warunków gwarancji zgodnie z treścią oferty i przy uwzględnieniu wymogów SWZ,
• przekazać Zamawiającemu sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, paszport techniczny oraz niezbędną do właściwego użytkowania dokumentację techniczną,
• zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzenia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ oraz w Załączniku nr 1.1 do Formularza oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
4.5.5.) Wartość części: 227777,78 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia (Części 2) jest zakup aparatu USG_2 dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Realizacja zadania realizowana jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej związanego z ochroną ludności i obroną cywilną pod tytułem: „Zakup respiratorów, sprzętu USG oraz RTG dla podmiotów leczniczych w celu podniesienia funkcjonalności i jakości wykonywanych zadań w ramach zadań OC i OL”2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
• dostarczyć aparat zgodny z opisem zawartym w Załączniku nr 1.2 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Kamiennej Górze przy ul. J.Korczaka 1,
• ustawić, zainstalować, skonfigurować i uruchomić urządzenie w miejscu/pomieszczeniu wskazanym przez Zamawiającego,
• przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego (szkolenie teoretyczne i praktyczne),
• wystawić i wydać Zamawiającemu kartę gwarancyjną dla przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu warunków gwarancji zgodnie z treścią oferty i przy uwzględnieniu wymogów SWZ,
• przekazać Zamawiającemu sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, paszport techniczny oraz niezbędną do właściwego użytkowania dokumentację techniczną,
• zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzenia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ oraz w Załączniku nr 1.2 do Formularza oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
4.5.5.) Wartość części: 170370,37 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia (Części 3) jest zakup aparatu USG_3 dla Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji i Ortopedii Sp. z o.o. w Kamiennej Górze. Realizacja zadania realizowana jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej związanego z ochroną ludności i obroną cywilną pod tytułem: „Zakup respiratorów, sprzętu USG oraz RTG dla podmiotów leczniczych w celu podniesienia funkcjonalności i jakości wykonywanych zadań w ramach zadań OC i OL”2. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany:
• dostarczyć aparat zgodny z opisem zawartym w Załączniku nr 1.3 do Formularza oferty do siedziby Zamawiającego w Kamiennej Górze przy ul. J.Korczaka 1,
• ustawić, zainstalować, skonfigurować i uruchomić urządzenie w miejscu/pomieszczeniu wskazanym przez Zamawiającego,
• przeszkolić wyznaczonych pracowników Zamawiającego (szkolenie teoretyczne i praktyczne),
• wystawić i wydać Zamawiającemu kartę gwarancyjną dla przedmiotu zamówienia po uprzednim uzgodnieniu warunków gwarancji zgodnie z treścią oferty i przy uwzględnieniu wymogów SWZ,
• przekazać Zamawiającemu sporządzoną w języku polskim instrukcję obsługi, paszport techniczny oraz niezbędną do właściwego użytkowania dokumentację techniczną,
• zapewnić bezpłatny serwis gwarancyjny urządzenia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Części II SWZ oraz w Załączniku nr 1.3 do Formularza oferty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 33112200-0 - Aparaty ultrasonograficzne
4.5.5.) Wartość części: 92592,59 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TMS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 0010765516
7.3.3) Ulica: ul. Wiertnicza 84
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-952
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-22Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 183600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TMS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 0010765516
7.3.3) Ulica: ul. Wiertnicza 84
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-952
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-22Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 130000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 130000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 130000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MS Medical PRO sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 382121348
7.3.3) Ulica: ul. Gałeczki 54
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-500
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 130000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-22| 2025-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |