Dostawa ambulansów transportowych dla SPZOZ w Krotoszynie
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00598387
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00598387/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-15 10:33
- Lokalizacja
- Krotoszyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6896a7e-dd5b-45ab-8ca5-5b5a42cf93a7
- Identyfikator
- 6211536551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00598387 z dnia 2025-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ambulansów transportowych dla SPZOZ w Krotoszynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KROTOSZYNIE
1.3.) Oddział zamawiającego: SPZOZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młyńska, 2
1.5.2.) Miejscowość: Krotoszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzoz@krotoszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz.krotoszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/spzoz_krotoszyn/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa ambulansów transportowych dla SPZOZ w Krotoszynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6896a7e-dd5b-45ab-8ca5-5b5a42cf93a7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598387
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00103636/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.28 Dostawa ambulansów transportowych dla SPZOZ w Krotoszynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00551465
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT/1/38/25
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia dostawa ambulansów transportowych dla SPZOZ w Krotoszynie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy opis realizacji dostaw wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, zawarty został w:
- opisie parametrów technicznych ambulansu typu A – załącznik nr 6a do SWZ
- opisie parametrów technicznych ambulansu typu B – załącznik nr 6b do SWZ
- wzorze umowy – załącznik nr 7 do SWZ
- warunkach gwarancji i serwisu pogwarancyjnego – załącznik nr 8 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 34114121-3 - Karetki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
II. Informacja o unieważnieniu postępowaniaDziałając na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli […] wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu;” oraz z uwagi na fakt, że jedyna złożona w postępowaniu oferta została odrzucona, Zamawiający działając na podstawie powołanego wyżej przepisu prawa dokonał unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego pod wskazanymi wyżej numerem i nazwą.
Mając na uwadze przedstawiony stan faktyczny i prawny, działanie Zamawiającego należy uznać za w pełni uzasadnione i znajdujące oparcie w przepisach prawa.
| 2025-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |