Przebudowa drogi gminnej Nr 391020T Maksymów przez wieś od km 0+000 do km 0+520

Gmina Tarłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00598449
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00598449/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-12-15 10:42
Lokalizacja
Tarłów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-136b2a0c-4307-4cfe-a8fb-cd2db72222ba
Identyfikator
8631589182
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ WOJTASŁoniów, PL · lot 0
254 179,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00598449 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 391020T Maksymów przez wieś od km 0+000 do km 0+520

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tarłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830410020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Tarłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-515

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 15 83 85 111

1.5.8.) Numer faksu: 15 83 85 120

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@tarlow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.tarlow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminatarlow.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Nr 391020T Maksymów przez wieś od km 0+000 do km 0+520

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-136b2a0c-4307-4cfe-a8fb-cd2db72222ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598449

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00010713/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa drogi gminnej Nr 391020T Maksymów przez wieś od km 0+000 do km 0+520

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00523565

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.13/PN/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 254179,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej Nr 391020T Maksymów przez wieś od km 0+000 do km 0+520
1) Dane charakterystyczne przebudowanego odcinka drogi gminnej:
2. Przebudowa drogi gminnej Nr 391020T Maksymów przez Wieś od km 0+000 do km 0+520

1) długość drogi: 520 [mb]
2) szerokości drogi: 6,00[m];
3) szerokości jezdni drogi: 4,50 [m]
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych-trasa dróg w terenie równinnym na długości
0,52 km.
b) Frezowanie nawierzchni z masy mineralno bitumicznej gr. 4cm mechanicznie na powierzchni 120m2 .
c) Koryta wykonywane mechanicznie gł.10 cm w gruncie kat II-VI na powierzchni 780 m2
d) Koryta wykonywane mechanicznie gł.30 cm w gruncie kat II-VI na powierzchni 156 m2 .
e) Roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi z transportem urobku na odl. do 1 km w ilości 124,8m3 ,
f) Warstwa podbudowy z kruszyw łamanych gr.20 cm na powierzchni 202,800m2
g) Wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową warstwa wiążąca na powierzchni 2433,60 m2 w ilości 304,2 tony.
h) Nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa ścieralna) na powierzchni 2340m2 .
i) Nawierzchnia poboczy z kruszywa łamanego gr. 10cm na pow. 780m2 .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254179,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429036,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254179,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych "DROKAM" Tomasz Wojtas

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8641184156

7.3.3) Ulica: Piaseczno 44

7.3.4) Miejscowość: Łoniów

7.3.5) Kod pocztowy: 27-670

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254179,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane