Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń" w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Lubań”
Gmina Lubań
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00598633
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00598633/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-12-15 11:12
- Lokalizacja
- Lubań, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-32b9a1be-f962-45a4-8352-7057357be657
- Identyfikator
- 6131436221
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00598633 z dnia 2025-12-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń" w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Lubań”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubań
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821463
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jarosława Dąbrowskiego
1.5.2.) Miejscowość: Lubań
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-800
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 756465920
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@luban.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://luban.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/luban1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń" w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Lubań”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32b9a1be-f962-45a4-8352-7057357be657
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598633
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058508/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Lubań
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00511865
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PA.271.39.2025.EL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu pt. „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Lubań” zgodnie z opisem przedmiotem zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu komputerowego, sieciowego i innego, wyposażenia, oprogramowania i szkoleń dla Gminy Lubań w następującym zakresie i ilości:
1. Serwer – 1 szt.
2. Macierz – 1 szt.
3. Serwer NAS – 1 szt.
4. Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych – 1 szt.
5. Switch agregacyjny – 1 szt.
6. UTM – 1 szt.
7. UPS typ I – 1 szt.
8. UPS typ II – 1 szt.
9. System do zarządzania infrastrukturą IT.
10. System do kompleksowej ochrony przed przypadkowym i celowym wyciekiem danych.
11. Kompleksowe rozwiązanie do cyberbezpieczeństwa (serwer logów, siem, podatności).
12. Instalacja i wdrożenie rozwiązań z migracją.
13. Szkolenia dla informatyka:
13.1. Szkolenie z AD oraz systemu operacyjnego serwera;
13.2. Szkolenie z wprowadzenia do testów penetracyjnych;
13.3. Szkolenie Auditor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji;
13.4. Szkolenie z zarządzania przełącznikami.
14. Szkolenie cyberbezpieczeństwo dla pracowników.
15. Szkolenie cyberbezpieczeństwo dla kadry zarządzającej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna oferta, która została złożona w niniejszym postępowaniu została odrzucona na podstawie art. 226 ust. pkt 10 ustawy Pzp.| 2025-12-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |