DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ - REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ – część 2

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00598887
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00598887/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-12-15 11:55
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b93ce582-b435-4c6c-a9dd-f3aede92bf48
Identyfikator
6452501353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medycznePrzyrządy używane na salach operacyjnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00598887 z dnia 2025-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ - REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ – część 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 241512940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pyskowicka 47-51

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-612

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@wspsa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wspsa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wspsa.ezamawiajacy.pl/pn/wspsa/demand/250115/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ - REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ – część 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b93ce582-b435-4c6c-a9dd-f3aede92bf48

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00598887

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00557166

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WSP-DZP-2100-42/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 150000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3 Zestawem trepanacyjnym z wiertarką ręczną. Dostawa wraz z transportem , zgodnie z opisem przedmiotu
zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

4.5.5.) Wartość części: 50000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 11 Zestaw narzędzi do chirurgii naczyniowej oraz narzędzi amputacyjnych.
Dostawa wraz z transportem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia oraz w ilościach określonych w Załączniku nr 2 do
SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.) Wartość części: 100000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: postępowanie podlega unieważnieniu, ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia nie zostały przyznane, możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu jak również w SWZ.
Uzasadnienie prawne: art. 310 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz.1320 z późn. zm., dalej ustawa Pzp) – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne: postępowanie podlega unieważnieniu, ponieważ środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia nie zostały przyznane, możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu jak również w SWZ.
Uzasadnienie prawne: art. 310 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz.1320 z późn. zm., dalej ustawa Pzp) – „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.”

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2025-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy